Obchody DEN były okazją do odznaczeń i nagród. Medal Złoty Za Długoletnią Służbę otrzymali:
Małgorzata Cieślewicz - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łasku,
Elżbieta Grecka - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Małgorzata Jadczak - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łasku,
Henryka Koper - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Anna Niewiadomska - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łasku,
Włodzimierz Pilarczyk - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Wojciech Przychodzki - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Anna Maria Rybczyńska - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łasku,
Lilla Szkudlarek - Zespół Szkół Ogrodniczych w Ostrowie,
Halina Szmydt - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łasku,
Janusz Tomczyk - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Barbara Wilk - Publiczne Przedszkole Nr 5 w Łasku.
Medal Srebrny Za Długoletnią Służbę otrzymali:
Marek Aulak - I Liceum Ogólnokształcące w Łasku,
Piotr Bendkowski - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Iwona Czyżyk - Publiczne Przedszkole Nr 1 w Łasku,
Anna Delegacz - I Liceum Ogólnokształcące w Łasku,
Ewa Ignaczewska I Liceum Ogólnokształcące w Łasku,
Elżbieta Komorek - Zespół Szkół Ogrodniczych w Ostrowie,
Anna Kruszyńska - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Elżbieta Maląg - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łasku,
Beata Pokorska-Galowicz - Zespół Szkół Ogrodniczych w Ostrowie,
Jolanta Popławska - Urząd Miejski w Łasku.
Medal Brązowy Za Długoletnią Służbę otrzymała:
Agnieszka Świtalska - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łasku.
Dzień Edukacji Narodowej - Medale Komisji Edukacji Narodowej
Medalem Komisji Edukacji Narodowej zostali odznaczeni:
Piotr Bendkowski - Zespół Szkół Rolniczych w Sędziejowicach,
Mariola Farny - Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Łasku,
Małgorzata Lebioda - I Liceum Ogólnokształcące w Łasku,
Agnieszka Palinceusz - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łasku,
Kamila Prawicka - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łasku.
Dzień Edukacji Narodowej - Nagrody Łódzkiego Kuratora Oświaty
Nagrody Łódzkiego Kuratora Oświaty odebrali:
Jadwiga Kaczmarek - Zespół Szkół w Chociwiu,
Jagoda Stempak - Szkoła Podstawowa Ochlach,
Lesława Szczerkowska - Szkoła Podstawowa Nr 1w Łasku,
Anna Truskowska - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku,
Małgorzata Trybuchowska - I Liceum Ogólnokształcące w Łasku,
Violetta Wiktorska - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łasku
Marek Wójcik - Zespół Szkół w Widawie.
Dzień Edukacji Narodowej - Nagrody Burmistrza Łasku
Nagrody Burmistrza Łasku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:
Violetta Wiktorska - Publiczne Gimnazjum Nr 1,
Ewa Jankowska - Publiczne Gimnazjum Nr 1,
Aneta Malinowska - Publiczne Gimnazjum Nr 1,
Małgorzata Kujda - Publiczne Gimnazjum Nr 1,
Ewa Ołownia - Publiczne Gimnazjum Nr 2,
Ewelina Nowicka - Publiczne Gimnazjum Nr 2,
Agnieszka Felcenloben - Publiczne Gimnazjum Nr 2,
Anna Zybert - Publiczne Gimnazjum Nr 2,
Halina Wawrzyniak - Licha - ZSO w Kolumnie,
Michał Andrzejczak - ZSO w Kolumnie,
Agnieszka Kępa - ZSO w Kolumnie,
Dorota Janiszewska - ZSO w Kolumnie,
Agnieszka Wolska - ZSO w Kolumnie,
Jolanta Wilczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 1,
Marlena Grzeszczyszyn - Szkoła Podstawowa Nr 1,
Ewa Kowalińska - Szkoła Podstawowa Nr 1,
Agnieszka Prusisz - Szkoła Podstawowa Nr 1,
Grażyna Żak - Szkoła Podstawowa Nr 1,
Kamila Prawicka - Szkoła Podstawowa Nr 5,
Anetta Szulc - Szkoła Podstawowa Nr 5,
Sylwia Groblewska - Szkoła Podstawowa Nr 5,
Agata Pierzchalska - Szkoła Podstawowa Nr 5,
Anita Tyszko - Szkoła Podstawowa Nr 5,
Mirosława Olszewska - Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie
Monika Dąbrowska - Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie
Tomasz Tkaczuk - Szkoła Podstawowa w Okupie,
Magdalena Bednarska - Szkoła Podstawowa w Okupie,
Agnieszka Stankiewicz - Szkoła Podstawowa w Bałuczu,
Anna Magacz - Szkoła Podstawowa w Bałuczu,
Iwona Czyżyk - Publiczne Przedszkole Nr 1,
Elżbieta Strzelczyk - Publiczne Przedszkole Nr 1,
Anna Mizera - Publiczne Przedszkole Nr 3,
Zdzisława Perka - Publiczne Przedszkole Nr 3,
Hanna Waśniewska - Publiczne Przedszkole Nr 4,
Elżbieta Zalewska - Publiczne Przedszkole Nr 4,
Barbara Wilk - Publiczne Przedszkole Nr 5,
Zofia Molenda - Publiczne Przedszkole Nr 5
Agnieszka Leśniak - Publiczne Przedszkole Nr 6,
Anna Krzymińska - Publiczne Przedszkole Nr 6.
Czytaj też w piątek w "Naszym Tygodniku Zduńska Wola - Łask".
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?