Dobry start policjanta z komisariatu w Błaszkach w półmaratonie. St. asp. Bohdan Tułacz uplasował się w czołówce

Paweł Gołąb
W roli długodystansowego biegacza po raz kolejny sprawił się znakomicie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Błaszkach. St. asp. Bohdan Tułacz w pół-maratonie rozegranym pod Wrocławiem w kategorii ogólnej i wśród innych funkcjonariuszy biegaczy uplasował się w czołówce.

Udany start st. asp. Bohdana Tułacza, dzielnicowego gminy Wróblew, miał miejsce w Sobótce koło Wrocławia, gdzie rozegrano „11 Pół-Maraton Ślężański”. - Wzięło w nim udział ponad 4 tysiące biegaczy z całego kraju. W ramach tego biegu, jedną z podkategorii były Mistrzostwa Polski Policji w Pół-Maratonie. Długość trasy wynosiła ponad 21 kilometrów i prowadziła w ciężkim pagórkowatym terenie. Mimo tych niedogodności dzielnicowy gminy Wróblew po raz kolejny znalazł się w czołówce zawodników. Na trasie ogólnej z czasem 1.31.24 godziny zajął 317 miejsce na ponad 4 tysiące biegaczy, a w zawodach policyjnych zajął 13 pozycję na 120 zawodników, którzy ukończyli bieg – informuje rzecznik sieradzkiej policji Paweł Chojnowski. - Bieganie stanowi jego pasję i nie ma zamiaru rezygnować z tej przyjemności. Zapowiedział kolejne starty w tym zainaugurowanym właśnie sezonie. Gratulujemy mu aktualnych bardzo dobrych wyników i jednocześnie życzymy miejsca na „pudle” przynajmniej w kilku następnych biegach, a przede wszystkim zdrowia.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0