Ależ to był mecz! ULKS MOSiR - Huragan Widawa 3:1 (ZDJĘCIA)

ULKS MOSiR - Huragan 3:1
ULKS MOSiR - Huragan 3:1 Fot. Dariusz Piekarczyk
Ależ to był mecz! ULKS MOSiR - Huragan Widawa 3:1. W pierwszym w historii meczu seniorskich drużyn siatkarskich z Sieradza i Widawy ULKS MOSiR Sieradz pokonał Huragana Widawa 3:1. Było to spotkanie 15. kolejki III loigi siatkówki mężczyzn.

Ależ to był mecz! ULKS MOSiR - Huragan Widawa 3:1.
ULKS MOSiR Sieradz - Huragan Widawa 3:1 (25:14, 29:31, 25:22, 25:18).
To był najlepszy mecz jaki kibice siatkówki w Sieradzu obejrzeli w tym sezonie. Po pierwszym, łatwo wygranym przez ULKS MOSiR secie, w drugim rozgorzała walka na całego. Emocje sięgnęły zenitu w końcówce. Partia padła, niespodziewanie łupem gości.W trzeciej partii było 22:22, jednak końcówka dla miejscowych. Set trzeci rozstrzygnął się w końcówce, kiedy to od stanu 18:18 Huragan nie potrafił zdobyć punktu.
Jak zwykle halę Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu wypełnili niezwykle żywo reagujący kibice.
12 marca ULKS MOSiR pauzuje, zaś Huragan podejmuje MKS Zduńska Wola.

Więcej o III lidze siatkówki w środowym wydaniu "Nad Wartą".