W sobotę 16 lutego w zbąszyńskiej hali sportowej odbyło się podsumowanie XXXIV Plebiscytu na 10 sportowców Ziemi Zbąszyńskiej w roku 2012.
Po raz pierwszy w historii tego plebiscytu w grupie najpopularniejszych sportowców Ziemi Zbąszyńskiej znalazła trójka rodzeństwa – Dawid, Alicja i Aneta Konieczek ze Strzyżewa.
Pierwsze miejsce zdobył Dawid Konieczek, kolejne lokaty uzyskali Michał Szczechowicz, Alicja Konieczek, Marcin Szczechowicz, Klaudia Szelzchen, Juliusz Zbierski, Aleksandra Orzechowska, Aneta Konieczek, Anna Borkowska i Edyta Skrzypczak.
Dodatkowo przedstawiciele klubów sportowych wręczyli swoim reprezentantom dyplomy, przyznane w dodatkowej kategorii przez organizatorów plebiscytu. Piłkarzem roku został Kamil Maciejewskiego z KS Obra Zbąszyń, bokserem roku Gracjan Bartczak z tego samego klubu oraz żeglarzem roku 2012 wybrano Jerzego i Konrada Plewów.
Podsumowanie, było też okazją do wręczenia nagród finansowych w Plebiscycie na Sportowca Roku 2012 w Gminie Zbąszyń, który został przeprowadzony przez redakcję tygodnika Dzień Wolsztyński i portalu zbaszyn.naszemiasto.pl.
Statuetkę, pierwszą nagrodę 500 zł oraz okolicznościowy dyplom za pierwsze miejsce odebrała tenisistka Aleksandra Jańczak. Drugą nagrodę 300 zł w imieniu Bartka Bociana odebrała jego mama Beata. Z kolei trzecią ilość głosów uzyskała Sara Robaszkiewicz. W jej imieniu nagrodę 200 zł, odebrał Marek Goździewicz prezes MKS Wicher Zbąszyń.
Partnerem plebiscytu od początku było stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta, które ufundowało nagrody finansowe dla trzech najbardziej popularnych sportowców. LGR Obra - Warta działa na terenie 11 gmin pogranicza wielkopolsko-lubuskiego, które bardzo aktywnie wspiera różne inicjatywy społeczne oraz współfinansuje wiele inwestycji wpływających na poprawę warunków życia mieszkańców. Wśród licznej grupy podobnych stowarzyszeń, LGR Obra – Warta jest najwyżej oceniana przez władze państwowe oraz przedstawicieli Komisji Europejskiej.
Po raz pierwszy postanowiliśmy poznać zdanie czytelników tygodnika Dzień Wolsztyński i portalu zbaszyn.naszemiasto.pl, kto ich zdaniem jest najpopularniejszym Sportowcem Roku w gminie Zbąszyń. Zainteresowanie głosowaniem przeszło nasze oczekiwania, bardzo dziękujemy naszym czytelnikom za zainteresowanie akcją.
Nagrody finansowe wręczał Bernard Dorożała prezes Lokalnej Grupy Rybackiej Obra – Warta.
Dodatkowy plebiscyt prowadzony był też przez Zbąszyńską Telewizję Kablową, która oprócz dyplomów, również ufundowała nagrody, tym razem rzeczowe. Laureatami plebiscytu telewizyjnego zostali Magdalena Chłopek, Sara Robaszkiewicz i Jakub Furman.
LAUREACI XXXIV PLEBISCYTU NA 10 SPORTOWCÓW ZIEMI ZBĄSZYŃSKIEJ
Dawid Konieczek
DAWID KONIECZEK
MISTRZOSTWO POLSKI JUNIORÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, SZCZECIN
(NAJWIEKSZY DOTYCHCZASOWY SUKCES NA NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWEJ
IMPREZIE W KRAJU );
MISTRZOSTWO POLSKI LZS W BIEGU NA 2 000 M Z PRZESZKODAMI, SIEDLCE;
3 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW W BIAŁYMSTOKU, 3 000 M
Z PRZESZKODAMI;
2 MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI W BIELSKO-BIAŁEJ, 3 000 M PRZEŁAJE;
3 MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI LZS NA DYSTANSIE 3 000 M, SIEDLCE;
MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W BIEGU PRZEŁAJOWYM – ŻERKÓW;
23 MIEJSCE PODCZAS CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP W MEMPHIS W KATEGORII
STUDENTÓW ZE WSZYSTKICH UNIWERSYTETÓW AMERYKAŃSKICH. DYSTANS
6 000 M PRZEŁAJE, MEMPHIS;
ZWYCIĘZTWO PODCZAS ARKANSASS TECH UNIVERSITY CHAMPIONSHIP
NA DYSTANSIE 4 MIL, JOHANESBORRO, ARKANSAS.
MICHAŁ SZCZECHOWICZ
CZŁONEK KADRY WIELKOPOLSKI KADETÓW I MŁODZIKÓW W SIATKÓWCE
HALOWEJ;
5 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MŁODZIKÓW;
WICEMISTRZ WILEKOPOLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MŁODZIKÓW;
SREBRNY MEDALISTA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ
KADETÓW;
PÓŁFINALISTA MISTRZOSTW POLASKI I OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY
MŁODZIEŻY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETÓW;
5 MIEJSCE W TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH W SIATKÓWCE HALOWEJ W SPALE;
UCZESTNIK TURNIEJÓW KADR WOJEWÓDZKICH W BOBOWEJ I OSTRÓDZIE;
5 MIEJSCE W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ GRAND PRIX ZBĄSZYNIA
W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ;
4 MIEJSCE W GRAND PRIX WOLSZTYNA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ;
PODSTAWOWY ZAWODNIK W DRUŻYNIE MOS MUKS „KANGUR” NOWY TOMYŚL
W KATEGORII MŁODZIKÓW, KADETÓW I JUNIORÓW;
WICEMISTRZ REJONU W UNIHOKEJU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH;
1 MIEJSCE W ZBĄSZYŃSKIEJ LIDZE PIŁKI SIATKOWEJ;
WICEMISTRZ POWIATU W SIATKÓWCE HALOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH;
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY TURNIEJU „JERZYK” W NOWYM TOMYŚLU;
BRĄZOWY MEDALISTA MISTRZOSTW POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH;
BRĄZOWY MEDALISTA POWIATOWEGO FESTIWALU SZTAFET SZKÓŁ
GIMNAZJALNYCH;
REPREZENTANT SZKOŁY W MISTRZOSTWACH POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
W LEKKIEJ ATLETYCE, PIŁCE RĘCZNEJ, UNIHOKEJU I INDYWIDUALNYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH;
UCZESTNIK I MEDALISTA WIELU TURNIEJÓW I ZAWODÓW W GMINIE ZBĄSZYŃ
M. IN.: SIATKÓWCE PLAŻOWEJ, PIŁCE NOŻNEJ PLAŻOWEJ, TENISIE STOŁOWYM,
KOSZYKÓWCE
ALICJA KONIECZEK
MISTRZOSTWO POLSKI LZS BIAŁA PODLASKA 2 000 M W BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH;
2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW W SZCZECINIE, 2 000 M
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH;
4 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW W BIAŁEJ PODLASCE W BIEGU
NA 2 000 M Z PRZESZKODAMI;
1 MIEJSCE W LICEALIADZIE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W ŻERKOWIE;
1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI W BIEGU NA 3 000 M W POZNANIU;
2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI W BIEGCH PRZEŁAJOWYCH;
1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI LZS W ŻERKOWIE, 800 M;
1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI LZS W DOBRZYCY W BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH;
POWOŁANIE NA MECZ MIĘDZYNARODOWY DO KOLINA – (CZECHY);
POWOŁANIE DO KADRY WIELKOPOLSKI W BIEGACH ŚREDNICH I DŁUGICH
MARCIN SZCZECHOWICZ
ZŁOTY MEDALISTA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ
PONADGIMNAZJALNYCH – ZBĄSZYŃ;
4 MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYCH MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
O PUCHAR BAŁTYKU W KAT. JUNIORÓW – NIECHORZE;
7 MIEJSCE W ELIMINACJACH CYKLU PLAŻA OPEN – PIŁA;
4 MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM FINALE CYKLU PLAŻA OPEN – PIŁA;
9 MIEJSCE W GRAND PRIX POLSKI MĘŻCZYZN – POZNAŃ (RANGA MISTRZOSTW
POLSKI SENIORÓW);
UCZESTNIK GRAND PRIX POLSKI MĘŻCZYZN W TORUNIU I WRZEŚNI;
5 MIEJSCE W TURNIEJU FINAŁOWYM „RUTNICKI CUP” – ZBĄSZYŃ;
3 MIEJSCE W TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ „PLAŻA WOLNOŚCI 2012” – POZNAŃ;
3 MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU O PUCHAR MIASTA TRZCIANKI
– TRZCIANKA/K. PIŁY;
2 MIEJSCE W GRAND PRIX ZBĄSZYNIA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ;
1 MIEJSCE W MŁODZIEŻOWYM GRAND PRIX POZNANIA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ;
MEDALISTA I UCZESTNIK INNYCH TURNIEJÓW SIATKÓWKI PLAŻOWEJ W KWILCZU,
ZBĄSZYNKU, SIERAKOWIE, WOLSZTYNIE, ZBĄSZYNIU;
BRĄZOWY MEDALISTA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ
PONADGIMNAZJALNYCH;
MEDALISTA I UCZESTNIK MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE, SZTAFETOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, LEKKIEJ ATLETYCE, PIŁCE RĘCZNEJ;
PODSTAWOWY LIBERO III-LIGOWEJ DRUŻYNY PKS „MOS” ZBĄSZYŃ ORAZ
ROZGRYWAJĄCY JUNIORÓW MOS MUKS „KANGUR” NOWY TOMYŚL
KLAUDIA SZELZCHEN
CZOŁOWA ZAWODNICZKA POWIATOWEGO KLUBU SPORTOWEGO „MOS”
ZBĄSZYŃ;
KAPITAN ZESPOŁU POWIATOWEGO KLUBU SPORTOWEGO „MOS” ZBĄSZYŃ;
PO RUNDACH JESIENNYCH POLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA JUNIOREK STARSZYCH
ZAJMUJE WYSOKIE 14 MIEJSCE W PUNKTACJI KANADYJSKIEJ WSZYSTKICH
ZAWODNICZEK POLSKIEGO ZWIĄZKU UNIHOKEJA;
W 2012 ROKU WYSTĘPOWAŁA W KATEGORII JUNIOREK MŁODSZYCH ORAZ
JUNIOREK STARSZYCH POLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA ORGANIZOWANEJ PRZEZ
POLSKI ZWIĄZEK UNIHOKEJA;
W CZERWCU 2012 POWOŁANA NA ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ U-19;
W LIPCU 2012 POWOŁANA NA OBÓZ REPREZENTACJI POLSKI U-19;
WE WRZEŚNIU 2012 POWOŁANA NA ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ U-19;
WRAZ Z ZESPOŁEM MISTRZYNI POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W UNIHOKEJU;
WRAZ Z ZESPOŁEM MISTRZYNI REJONU POZNAŃ-ZACHÓD W UNIHOKEJU;
WRAZ Z ZESPOŁEM ZDOBYŁA 4 MIEJSCE SZKOLNYCH MISTRZOSTW POLSKI
W UNIHOKEJU ELBLĄG 2012;
WRAZ Z ZESPOŁEM FINALISTKA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJU;
WRAZ Z ZESPOŁEM ZDOBYŁA 4 MIEJSCE WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA;
WRAZ Z ZESPOŁEM ZDOBYŁA 1 MIEJSCE W I FESTIWALU UNIHOKEJA – ZBĄSZYŃ
FLOORBALL CUP;
WYBRANA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ MECZU PKS „MOS” ZBĄSZYŃ – UKS
„MARATOŃCZYK” PŁOCICZNO W RAMACH POLSKIEJ LIGI JUNIOREK STARSZYCH;
WYBRANA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ MECZU PKS „MOS” ZBĄSZYŃ – UKS
„JUNIOR” KĘBŁOWO W RAMACH POLSKIEJ LIGI JUNIOREK STARSZYCH;
MISTRZYNI POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH;
ZDOBYŁA 3 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W L.A.-
SZTAFETA SZWEDZKA;
MISTRZYNI POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W L.A. – RZUT OSZCZEPEM;
ZDOBYŁA 2 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH REJONU W L.A. – RZUT OSZCZEPEM;
FINALISTKA MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ;
FINALISTKA MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE
JULIUSZ ZBIERSKI
SREBRNY MEDALISTA MISTRZOSTW ŚWIATA WUAP - NIEMCY 35-39 LAT
W KAT.WAGOWEJ 100 KG-WYNIKIEM 220 KG;
BRĄZOWY MEDALISTA MISTRZOSTW EUROPY WUAP -AUSTIA 35-39 LAT
W KAT.100KG-230 KG;
WICEMISTRZ POLSKI FEDERACJI WUAP W KAT.WAGOWEJ DO 100 KG-GRUPA
WIEKOWA 35-39 LAT WYNIKIEM 227,5 KG- ZALESIE 2012;
ZDOBYWCA 3 MIEJSCA WSZECHKATEGORII W GRUPIE WIEKOWEJ 35-39 LAT
ZALESIE 2012
ALEKSANDRA ORZECHOWSKA
ZŁOTY MEDAL PODCZAS MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU BOKSERSKIEGO
O PUCHAR SKORPIONA W SZCZECINIE;
ZŁOTY MEDAL PODCZAS TURNIEJU BOKSERSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA
SZCZECINA;
ZŁOTY MEDAL W XIV TURNIEJU BOKSERSKIM IM. WŁODKA PAWLAKA W LESZNIE;
SREBRNY MEDAL PODCZAS „SOBOTY BOKSERSKIEJ” O.Z.B. POZNAŃ ARENA;
BRĄZOWY MEDAL NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU BOKSERSKIM KADETEK
W ZAWIERCIU;
BRĄZOWY MEDAL NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU BOKSERSKIM KADETEK
W GRUDZIĄDZU;
ZŁOTY MEDAL NA XVII TURNIEJU BOKSERSKIM IM. JANUSZA STAWIŃSKIEGO,
PSEDUDONIM „HARCERZ”;
POWOŁANIE NA OBÓZ KADRY POLSKI W ZAKOPANEM;
BRĄZOWY MEDAL NA MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA KOBIET
W BOKSIE KADETEK, JUNIOREK, SENIOREK W GLIWICACH (NAJWIĘKSZY
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W POLSCE);
ZŁOTY MEDAL PODCZAS VI MEMORIAŁU BOKSERSKIEGO IM. M. AKONOMA
I Z. SZUŁCZYŃSKIEGO;
ZŁOTY MEDAL NA XIII TURNIEJU BOKSERSKIM IM JANA HEIMANA I PATRONA
ZIĘBIC MARIANA KASPCZYKA;
ZŁOTY MEDAL PODCZAS FINAŁÓW PUCHARU POLSKI. XX TURNIEJ BOKSERKI
IM. JANA PAWLAKA W LESZNIE
ANETA KONIECZEK
2 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW W SŁUBICACH, 1 000 M;
1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI W BIAŁEJ PODLASCE, 1 500 M;
1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU W POZNANIU, 1 000 M;
1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
W GRYFINIE, 2 500 M;
1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
W ŻERKOWIE (GIMNAZJADA);
1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
W POZNANIU;
1 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
W DOBRZYCY;
3 MIEJSCE W GIMNAZJADZIE, 1 000 M;
2 MIEJSCE NA MISTRZOTWACH WIELKOPOLSKI LZS, 800 M, W ŻERKOWIE;
POWOŁANIE DO KADRY WIELKOPOLSKI W BIEGACH ŚREDNICH I DŁUGICH NA 2013
ROK
ANNA BORKOWSKA
CZOŁOWA ZAWODNICZKA POWIATOWEGO KLUBU SPORTOWEGO „MOS”
ZBĄSZYŃ;
W 2012 ROKU WYSTĘPOWAŁA W KATEGORII JUNIOREK MŁODSZYCH ORAZ
JUNIOREK STARSZYCH POLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA ORGANIZOWANEJ PRZEZ
POLSKI ZWIĄZEK UNIHOKEJA;
WRAZ Z ZESPOŁEM ZDOBYŁA 4 MIEJSCE W SZKOLNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
W UNIHOKEJU ELBLĄG 2012;
WRAZ Z ZESPOŁEM FINALISTKA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJU;
WRAZ Z ZESPOŁEM MISTRZYNI POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W UNIHOKEJU;
WRAZ Z ZESPOŁEM MISTRZYNI REJONU POZNAŃ-ZACHÓD W UNIHOKEJU;
WRAZ Z ZESPOŁEM ZDOBYŁA 4 MIEJSCE WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA;
WRAZ Z ZESPOŁEM ZDOBYŁA 1MIEJSCE W I FESTIWALU UNIHOKEJA – ZBĄSZYŃ
FLOORBALL CUP;
REPREZENTANTKA DRUŻYNY „OGIEŃ W SZOPIE II” I „PŁOMIEŃ” PRZYPROSTYNIA;
MISTRZYNI PIŁKARSKICH TRÓJEK RODZINNYCH;
1 MIEJSCE Z „PŁOMYKIEM” PRZYPROSTYNIA W TURNIEJU O PUCHAR
PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W ZBĄSZYNIU;
2 MIEJSCE W PIŁCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT Z DRUŻYNĄ MUSZKIETREKI
INTERMARCHE;
1 MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH GIMNAZJUM;
8 MIEJSCE W TURNIEJU STREET FLOORBALL W SIEDLCU;
16 MIEJSCE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W ZBĄSZYNIU;
5 MIEJSCE W ZAKŁADOWYCH ROZGRYWKACH PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ 2012
EDYTA SKRZYPCZAK
ZŁOTA MEDALISTKA PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W KAT.
DZIEWCZĄT DO LAT 15 W SZACHACH;
14 MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY 2012 W KATEGORII
DZIEWCZĄT W ROCZNIKU 1998 W SZACHACH;
FINALISTKA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW DO LAT 16 NA ROK 2013 (5 AWANS
DO MISTRZOSTW POLSKI) W SZACHACH;
4 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI JUNIORÓW 2012 GR. D-15
W SZACHACH ;
ZŁOTY MEDAL W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POWIATU
NOWOTOMYSKIEGO 2012 W SZACHACH ;
5 MIEJSCE W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI SZKÓŁ
LAUREACI PLEBISCYTU SPORTOWIEC ROKU 2012 W GMINIE ZBĄSZYŃ
ALEKSANDRA JAŃCZAK
1 MIEJSCE W MŁODZIEŻOWYM GRAND PRIX ZBĄSZYNIA 2012 W TENISIE ZIEMNYM
KWIECIEŃ- PAŹDZIERNIK 2012;
3 MIEJSCE W TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO "WIELKI SZLEMIK" W MIĘDZYRZECZU
ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM AUSTRIAKA PATRICKA MATALLI ORAZ NIEMKI
CAROLINY RODIG- SIERPIEŃ 2012;
1 MIEJSCE W TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO "WIELKI SZLEMIK" W MIĘDZYRZECZU
ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM AUSTRIAKA PATRICKA MATALLI ORAZ ALICJI
TOPOLSKIEJ -LIPIEC 2012;
IX MIEJCE W MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI TENISISTEK NA KORTACH AZS
POZNAŃ LISTOPAD 2012;
IV MIEJSCE W GRZE PODWÓJNEJ W MISTRZOSTWACH WIELKOLOPLSKI
TENISISTEK NA KORTACH AZS POZNAŃ - LISTOPAD 2012;
IX MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KLASYFIKACYJNYM KADETEK
W TENISIE ZIEMNYM NA KORTACH UKS DWÓJKA ZIELONA GÓRA - LIPIEC 2012;
XV MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KLASYFIKACYJNYM KADETEK
W TENISIE ZIEMNYM NA KORTACH AZS POZNAŃ - LUTY 2012;
UCZENNICA GIMNAZJUM W ZBĄSZYNIU REPREZENTUJĄCA BARWY KLUBU
„OBRA” ZBĄSZYŃ
BARTOSZ BOCIAN
5 MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH 2012 (GR.C-11);
SREBRNY MEDALISTA PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI STREFY
ZACHODNIEJ 2012 GR.C-11;
BRĄZOWY MEDAL W FINALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W KAT.
CHŁOPCÓW DO LAT 11;
6 MIEJSCE W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODST.
2012;
10 MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W KAT. CHŁOPCÓW
DO LAT 11;
ZŁOTY MEDAL W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POWIATU
NOWOTOMYSKIEGO SZKÓŁ 2012;
ZWYCIĘZCA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
W ZIELONEJ GÓRZE ORAZ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU EUROREGIONU
SPREWA-NYSA-BÓBR W SEMBTEN;
2 MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU „NEUJAHRE OPEN 2012” W GUBEN
SARA ROBASZKIEWICZ
FINALISTKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SPORTÓW UMYSŁOWYCH 2012 W KAT.
DZIEWCZĄT DO LAT 12;
FINALISTKA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2013;
BRĄZOWA MEDALISTKA PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2012
W KAT. DZIEWCZĄT DO LAT 13 W SZACHACH;
6 MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ 2012
W KATEGORII DZIEWCZĄT DO LAT 13 W SZACHACH;
BRĄZOWA MEDALISTKA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH
SZYBKICH 2012 W KAT. DZIEWCZĄT DO LAT 15;
ZŁOTA MEDALISTKA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POWIATU POZNAŃSKIEGO
W SZACHACH
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?