Złoto i srebro Weroniki Mazur w Pucharze Polski (ZDJĘCIA)

Złoto i srebro Weroniki Mazur w Pucharze Polski
Złoto i srebro Weroniki Mazur w Pucharze Polski Fot. Archiwum Roberta Wajgelta
Znakomity występ WeronikiMazur z Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai podczas rozegranego w sobotę (14 grudnia) we Włocławku 36. Pucharu Polski Seniorów.

Podopieczna trenera Roberta Wajgelta wywalczyła aż dwa medale. Na najwyższym podium stanęła w kumite, a w kata była druga. Warto dodać, że zawody były niezwykle silnie obsadzone. Do walki o medale stanęło ponad 560 zawodników z ponad 100 klubów. - Jestem niezwykle dumny z postawy zawodniczki - mówi Robert Wajgelt. - Doceniam również wysiłek jej rodziców, którzy każdego dnia robią wszystko, aby mogła się sportowo rozwijać. Dodam, że był to nasz ostatni start w tym roku.