Dodaj zdjęcie profilowe

avatarb.

Sieradz

Warsztaty dla ojców w Sieradzu

2013-11-19 13:43:09

W dniach 6 - 7 grudnia 2013 r. w Sieradzu odbędą się warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa" organizowane przez Inicjatywę Tato.net - ogólnopolski ruch promujący rolę ojca w rodzinie. W warsztatach, których celem jest wspieranie ojców w budowaniu bliskich więzi w rodzinie, uczestniczyło już kilka tysięcy osób w całym kraju. Warsztaty tato.net odbyły się już w wielu miastach w Polsce, ale nigdy dotąd - w naszym regionie.

Szczegółowe informacje i zapisy: http://www.tato.net/tatonet_en/warsztaty/details/196-7-sekretow-efektywnego-ojcostwa

Tak zachęca do udziału w warsztatach lokalny organizator: "Dla wielu mężczyzn ojcostwo jest jedną z najważniejszych ról w życiu. A jednak w obliczu globalnych trendów kulturowych coraz trudniej ją realizować. Dzieci wzrastające w czasach pomieszania ról i rozmycia wartości, by się rozwijać potrzebują trwałych punktów orientacyjnych. To właśnie ojciec tradycyjnie dostarczał dziecku takich ram odniesienia, wyposażał dziecko w kryteria do podejmowania życiowych wyborów z katalogu, który oferuje świat. By tak się działo nadal, ojciec musi być zdolny do samodzielnej refleksji, uważny i ... obecny. Te warsztaty wielu mężczyznom dostarczyły inspiracji do stawania się lepszym ojcem. Cieszę się że możemy gościć Inicjatywę Tato.net w Sieradzu już w tym roku".

Jesteś na profilu b. - stronie mieszkańca miasta Sieradz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj