Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJAROSŁAW WŁODARCZYK

Sieradz
Zakres usług projektowych projekty architektoniczno – budowlane projekty domów projekty willi projekty rezydencji projekty domów nowoczesnych projekty domów pasywnych i energooszczędnych projekty wnętrz projekty małej architektury projekty ogrodów projekty nadbudowy, przebudowy i rozbudowy projekty budynków handlowych projekty budynków usługowych Rzeczoznawca Budowlany

Uprawnienia Konserwatorskie

2016-10-26 14:41:53

Architekt Jarosław Włodarczyk posiada Uprawnienia Konserwatorskie do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń na obiektach zabytkowych.
Przy wykonywaniu projektów budowlanych na i w obiektach zabytkowych ściśle współpracujemy z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.
Wykonaliśmy projekt adaptacji i rozbudowy starego młyna w Wieluniu. Prace nad adaptacją i rozbudową obiektu wpisanego do rejestru zabytków trwają pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Sieradzu.
Powstają lofty i apartamenty mieszkalne z garażem podziemnym.
tel.+48 604-23-14-61
http://architekt-wlodarczyk.pl/uprawnieniakonserwatorskie-ezp-435.html

Jesteś na profilu JAROSŁAW WŁODARCZYK - stronie mieszkańca miasta Sieradz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj