Dodaj zdjęcie profilowe

avatarDELIKT Kancelaria Prawna

Sieradz
DELIKT Kancelaria Prawna Zapewniamy bezpłatne konsultacje i zbadanie sprawy. Sieradz ul.Jana Pawła II 53 tel. 731-911-255

DELIKT Kancelaria Prawna

2016-06-08 14:10:43

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNE KONSULTACJE I ZBADANIE SPRAWY!
Rodzaje przeprowadzonych spraw:
1)WYPADKI: komunikacyjne, przy pracy w miejscu publicznym w rolnictwie na wakacjach, podczas uprawiania sportu.
2)ŚWIADCZENIA Z POLIS UBEZPIECZENIOWYCH: OC, AC, na życie,chorobowych i wypadkowych NNW, skradzione i zniszczone pojazdy, posagowych, kredytowych i mieszkaniowych, spalone i zalane mieszkania i budynki.
3)SPRAWY MEDYCZNE: błędy medyczne, zakażenia szpitalne, zła diagnostyka, późnienie w leczeniu, zagubienie, dokumentacji medycznej, błędy po operacji.
4)ŚMIERĆ OSOBY NAJBLIŻSZEJ.
Proces likwidacji szkody przeprowadzimy sami od początku do końca tj.od zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, po postępowanie przed Sądami (Karnymi i Cywilnymi) – nie pobierając od poszkodowanych żadnej opłaty wstępnej za w/w czynności.
Nasze wynagrodzenie to ustalona z Klientem prowizja, której wysokość uzależniona jest od rodzaju i skomplikowania sprawy. Prowizja pobierana jest po wypłacie odszkodowania przez sprawcę lub ubezpieczyciela. Wysokość prowizji uzależniona będzie tylko i wyłącznie od efektów!
Sieradz, ul.Jana Pawła II 53
Tel.731-911-255

Jesteś na profilu DELIKT Kancelaria Prawna - stronie mieszkańca miasta Sieradz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj