Zmarł Vinnie Paul - współzałożyciel zespołu Pantera - taka informacja opublikowana została na facebookowej stronie zespołu. Jak do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 54-letniego artysty.

Vinnie Paul (wł. Vincent Paul Abbott), nie żyje - informację o tym smutnym fakcie znaleźliśmy na oficjalnej stronie zespołu Pantera na portalu Facebook.. Perkusista zmarł 22 czerwca 2018 r. w Las Vegas.54-letni Abbott wraz z bratem - Darrellem - w 1981 r. założył zespół Pantera. Formacja ta, w latach 90. stała się jednym z najważniejszych zespołów metalowych na świecie. W 2003, Vinnie Paul grał wspólnie z bratem w zespole Damageplan. Działalność kapeli zakończyła się rok później, po tragicznej śmierci Darrella, zastrzelonego podczas koncertu. Od 2006 r. był perkusistą supergrupy Hellyeah.

Z przekazanej za pośrednictwem mediów społecznościowych informacji przeczytać możemy, że w tym momencie nie są znane szczegóły dotyczące przyczyny śmierci artysty. Wiadomo, że Vinnie Paul zmarł w Las Vegas.


Muzyka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!