Zduńska Wola: Tryumf ulicznej reprezentacji Polski

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Ulicznej środowisk bezdomnych, uzależnionych i wykluczonych społecznie rozegrany został w Zduńskiej Woli. Zawody wygrała reprezentacja Polski w piłce nożnej ulicznej, która od 19 września rywalizować będzie w Mistrzostwach Świata w Brazylii.

W finale reprezentacja Polski pokonała Przyjaźń Sieradz 6:2. W meczu o 3. miejsce Wola Zduńska Wola pokonała Ligę Prezydencką Zduńska Wola 7:1. Miejsca od 5. do 8. zajęły kolejno: Radość Końskie, Piątka Piekary Śląskie, Barka Poznań i Serce Warszawa.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani