Z Podwórka na Stadion Z Podwórka na Stadion

Z Podwórka na Stadion (© Fot. A. Kraszewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 2014. Ruszyły zapisy. Od 20 stycznia ruszyły zapisy do 14. edycji turnieju. W tym roku w formule rozgrywek duże zmiany. Rywalizować będą drużyny do lat 10 oraz 12.

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 2014. Ruszyły zapisy


Najlepsze drużyny z każdego województwa wystąpią 2 maja w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym. Zwycięzcy wyjadą na mecz Niemcy Polska.
- W poprzedniej edycji mieliśmy ponad 185 tysięcy zgłoszeń, a sądzę, że teraz będzie jeszcze lepiej - mówi Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Korzystając z wielu doświadczeń, zorganizowaliśmy turniej w najdrobniejszych detalach. Po raz pierwszy rozgrywki odbędą się w formule nowej. To stanowi ważny element procesu szkolenia dziewcząt i chłopców w wieku wczesnoszkolnym. O tym, jak ważne są dla nas nasze pociechy, niech świadczy zaś to, że finał Turnieju odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obecnie, aby zagrać na tym wspaniałym obiekcie, trzeba trafić do Reprezentacji Polski lub zagrać w finale Pucharu Polski. Jest też trzecia droga – zarezerwowana tylko dla najbardziej utalentowanych piłkarsko dzieciaków w naszym kraju, uczestników Wielkiego Finału Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku 2014. Ruszyły zapisy


Zapisy do 14. edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają od 20 stycznia do 21 lutego. Drużyny można zgłaszać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego umieszczonego na oficjalnej stronie Turnieju – www.zpodworkanastadion.pl. Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych oraz Uczniowskich Klubów Sportowych. Zespoły mogą być zgłaszane przez nauczycieli i trenerów.

System rozgrywek


Zmienił się również harmonogram rozgrywek i od 14. edycji cały Turniej będzie rozgrywany w ramach jednego roku szkolnego. Po zakończeniu zapisów w marcu, rozegrany zostanie etap powiatowy. Najlepsze drużyny
w województwach wyłonione zostaną w kwietniu, a Mistrzów Polski U-10 oraz U-12 poznamy w maju podczas finału ogólnopolskiego.

Nagrody dla zwycięzców


Na zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych U-10 i U-12 czeka wyjątkowy Puchar Tymbarku oraz pełen atrakcji wyjazd na mecz Niemcy – Polska w Hamburgu. To już tradycja, że zdobywcy Pucharu Tymbarku uczestniczą w niezapomnianych piłkarskich wydarzeniach i odwiedzają najwspanialsze i największe stadiony piłkarskie w Europie oraz oglądają w akcji gwiazdy światowego futbolu. Dotychczasowi triumfatorzy Turnieju odwiedzili takie stadiony jak: Wembley, Camp Nou, Santiago Bernabeu, San Siro oraz Amsterdam ArenA.

Sport

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kibic (gość)

Mamy zwycięzców - http://ukssms2004lodz.futbolowo.pl/news,2325790,tymbark-z-podworka-na-stadion-jestesmy-najlepsi-.html

olo (gość)

Przesylam filmik z typowego łódzkiego osiedla
http://www.youtube.com/watch?v=UaK__J7-f3E

odyn (gość)

Cholercia a już myślałem, że łks się zapisze choć z drugiej strony z 10-cio i 11-sto latkami mieli by naprawdę duże szanse.