(© Fot. materiał organizatora)

Na otwarcie wystawy rysunku satyrycznego i prezentację tomiku fraszek i haiku autorstwa Jerzego Kaszuby zaprasza we wtorek 10 października Sieradzkie Centrum Kultury. Początek o godz. 18 w Teatrze Miejskim (ul. Dominikańska 19).

Organizator przedstawiaJerzy Kaszuba od 40-kilku lat pracuje jako animator kultury, instruktor teatralny, pedagog, satyryk i karykaturzysta. Gra również w Kapeli Marty Cichej muzykę sieradzkich wiejskich muzykantów.
Prezentowana obecnie wystawa rysunków satyrycznych nosi nazwę „O zwierzątkach chodzących, pełzających, latających i pływających". Równocześnie odbędzie się promocja tomiku fraszek i haiku. Zaprojektowana przez Jerzego Kaszubę jego książeczka zawiera w sobie dwa tomiki i dwie okładki. Czyta się ją najpierw z jednej strony, a potem z drugiej.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!