Wypadek w Ostrowie Warckim Wypadek w Ostrowie Warckim

Wypadek w Ostrowie Warckim (© naszemiasto.pl)

Wypadek w Ostrowie Warckim. Kierowca mercedesa klasy C jadąc drogą krajową nr 83 z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo. W wypadku ucierpiał mężczyzna kierujący samochodem osobowym oraz jego żona, która jechała z nim jako pasażer.

Wypadek w Ostrowie Warckim. Kierowca mercedesa klasy C jadąc drogą krajową nr 83 z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo. W wypadku ucierpiał mężczyzna kierujący samochodem osobowym oraz jego żona, która podróżowała z nim jako pasażer.

- Ponieważ istniało podejrzenie, że kierowca mógł doznać poważnych obrażeń, do wypadku wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale śmigłowiec został odwołany - informuje asp.sztab. Paweł Chojnowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. - Kierowca z pasażerką karetką pogotowia zostali odwiezieni do sieradzkiego szpitala. Mężczyzna, który uderzył samochodem w drzewo, był trzeźwy.


Wypadek w Ostrowie Warckim sprawił, że rano na około pół godziny ruch na DK 83, relacji Sieradz-Turek, był całkowicie wstrzymany, później odbywał się on wahadłowo.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!