Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Około godziny 7.15 na drodze pomiędzy Brąszewicami, a Brzeźniem, 28-letni kierowca seata toledo zjechał na prawe pobocze, a potem uderzył w drzewo.

Samochód odbił się i zatrzymał na jezdni. Kierowca zginął. By wydobyć zwłoki z auta strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Udział w akcji wzięły trzy zastępy. Dwa OSP ( Brąszewice i Godynice) oraz zastęp z PSP w Sieradzu.

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy przez miejscowość Czartoryja. Wyjaśniane są okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca bardzo szybko jechał.

Policja apeluje o bezpieczną jazdę na drogach.

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lilka (gość)

Naturalna eliminacja GŁUPOTY i szarmanckiej jazdy.
Amen i lament dla rodziny oraz przemyślenia dla tych co uczą młodych ludzi jeżdzić pojazdami

gośććć (gość)

podobno kola odpadły od uderzenia noo niestety prędkość zabiła chłopaka aa miał całe życie przed sobą szkoda przykra historia może tam będzie Mu lepiej...

Kolega (gość)

Kacper , za młodo , za młodo kolego.......współczucia dla rodziny , spoczywaj w spokoju..[*]