WOŚP Poddębice. Jest rekord - 17.539,80 zł! Tyle udało się zebrać podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jaki zorganizowali członkowie sztabu przy Poddębickim Domu Kultury i Sportu.

WOŚP Poddębice. Jest rekord - 17.539,80 zł! Tyle udało się zebrać podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jaki zorganizowali członkowie sztabu przy Poddębickim Domu Kultury i Sportu. Rok temu była to kwota 16.180,84 zł.

WOŚP Poddębice- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wrzucali "swe serce" do kwestarskich puszek. Dziękujemy mieszkańcom gmin: Poddębice, Dalików i Wartkowic, za Waszą serdeczność i okazane serce. Wasza hojność podnosi nam "poprzeczkę", by kolejny finał był jeszcze lepszy. Będziemy się bardzo starali sprostać Waszym oczekiwaniom - przyznają wolontariusze i Magdalena Binder, szef poddębickiego sztabu WOŚP.

Mieszkańcy informują

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WIKARY (gość)

Proboszcz parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Jakuba Apostoła w Szadku złożył doniesienie na policję, że wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowali na terenie kościoła nie mając na to pozwolenia - donosi portal dzienniklodzki.pl