Widzew wygrywa w Rzgowie 2:1, choć przegrywał 0:1 (ZDJĘCIA)

Zawisza Rzgów - Widzew Łódź
Zawisza Rzgów - Widzew Łódź Fot. Jarosław Kosmatka
IV liga. Widzew gra z Zawiszą, lider tabeli w Rawie. W sobotę i niedzielę rozegrana ma być trzecia kolejka III ligi łódzko-mazowieckiej. Na bieżąco informować będziemy o wynikach meczów, zaś obszernie o wydarzeniach boiskowych piszemy w poniedziałkowym "Dzienniku Łódzkim". W hicie kolejki Zawisza Rzgów remisuje bezbramkowo, do przerwy, z Widzewem Łódź.Od 60 minuty Zawisza prowadzi 1:0. W 73 minucie wyrównał Adrian Budka. Jest 1:1. Już 2:1 - ponownie Adrian Budka.