Warta Sieradz - ŁKS Łódź 0:2(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - ŁKS Łódź 0:2
Warta Sieradz - ŁKS Łódź 0:2 Fot. Dariusz Piekarczyk
ŁKS Łódź górą! Łodzianie pokonali w sobotę na wyjeździe Wartę Sieradz 2:0 (1:0).

Warta Sieradz - ŁKS Łódź 0:2 (0:1). 0:1 - Artur Golański (31), 0:2 - Adam Patora (68)
Warta: Mateusz Wlazłowski - Piotr Nawrocki, Piotr Kobierski, Piotr Bartłoszewski, Michał Łochowski - Tomasz Bogołębski (82, Patryk Krymarys), Michał Bogdan (66, Mikael Idzikowski), Marcin Wałęski (75, Kacper Jezierski), Jarosław Szyc - Łukasz Mitek (46, Rafał Serwaciński), Marcin Kobierski. Trener: Piotr Kupka.
ŁKS: Michał Kołba - Artur Golański (75, Patryk Bryła), Radosław Jacek, Przemysław Kocot, Damian Nowacki - Tomasz Ostalczyk (64, Dawid Sarafiński), Adam Patora (85, Przemysław Nawrocki), Paweł Pyciak, Kamil Rozmus - Aleksander Ślęzak, Michał Stryjewski. Trener: Wojciech Robaszek.
Żółte kartki: Krymarys, Piotr Kobierski - Pyciak, Nowacki.
W rundzie jesiennej ŁKS przegrał, na swoim boisku, z zespołem z Sieradza 0:3. W sobotę łodzianie zasłużenie triumfowali. Pierwszy gol padł w 31 minucie. Były zawodnik ŁKS Michał Łochowski, stracił piłkę w środku pola. Przejął ją Artur Golański. Gracz ŁKS wbiegł w pole karne, kapitalnie kiwnął obrońcę i strzałem z około 12 metrów, w prawy róg, pokonał Mateusza Wlazłowskiego. W 68 minucie Adam Patora przejął niecelne podanie i strzałem z dystansu zdobył gola. W 77 minucie Marcin Kobierski znalazł się sam na sam z Michałem Kołbą. Górą był bramkarz ŁKS.