W sobotę po raz 399 wyruszy na Jasną Górę sieradzka pielgrzymka piesza. Tym razem przewodnim hasłem pielgrzymki jest "Otoczyć troską życie". Chętni mogą się jeszcze zgłaszać.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W sobotę po raz 399 wyruszy na Jasną Górę sieradzka pielgrzymka piesza. Tym razem przewodnim hasłem pielgrzymki jest "Otoczyć troską życie".

Chętni mogą się jeszcze zgłaszać. Zapisy przyjmowane są w kancelarii parafii pod wezwaniem Wszystkich Świętych (ul. Kolegiacka 11) w godz. 9-12 i 16-18. Ci, którzy chcą iść na Jasną Górę po raz pierwszy, muszą przynieść zaświadczenie od własnego proboszcza, a osoby, które nie skończyły 18 lat - pisemną zgodę rodziców. Dzieci poniżej 15 lat pielgrzymują w towarzystwie osoby dorosłej. Wpisowe w tym roku wynosi 60 zł.

Sieradzka pielgrzymka wychodzi w sobotę spod kolegiaty około godz. 8. Na 6.30 zaplanowano nabożeństwo dla pątników. Powrót 29 sierpnia.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!