(© Happy Lodz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Absolwenci łódzkiej filmówki stworzyli teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy". Radosny przebój zainspirował ludzi na całym świecie do tworzenia własnych wersji piosenki. Teledyski powstały m.in. w Paryżu, Amsterdamie i Krakowie. Teraz przyszła kolej na Łódź. W teledysku oprócz zwykłych łodzian wystąpiła także prezydent miasta Hanna Zdanowska.

Łódzką wersję teledysku zrealizowali absolwenci łódzkiej filmówki - Aleksandra Kapka i Jakub Woźniak.

Aktorów szukali na facebooku. W kilka dni zgłosiło się ponad 400 osób. W teledysku wystąpiło ok. 100 łodzian.

Zdjęcia kręcono m.in. w Manufakturze, w OFF Piotrkowska, na placu Wolności i na Dworcu Łódź Kaliska.

Przed Urzędem Miasta radośnie zatańczyła również prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska.


Muzyka

Komentarze (128)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kath (gość) (Piotr)

Spoko wszyscy rządzący wpisują się właśnie w ten obrazk, tylko że stoją nie obok płotu a przy żłobie vide obecny wójt pewnej wioski w pow. bełchatowskim.
A teledysk? Super inicjatywa i Łódź pokazana taka jaka faktycznie jest:)

Benita (gość)

Za PO bezkarność,beztroska,oszustwo,kłamstwo okraszone niekompetencją i rzadzenie "nogami' jak w cyrku,albo kabarecie.Przy takich ludziach kraj się stacza,jak po równi pochyłej.

kiss (gość)

zdanowska chyba dawno na baletach nie była... troche niemrawo się rusza, ale domaszewicz pewnie jej pomoże się rozbujać.Może tanecznym krokiem opuszcza łódź na dobre?

Milena (gość)

Aż się nie chce czytać tych waszych wypierdów... Ludzie robią coś pozytywnego, pokazują, że mają jaja, po prostu się bawią..! Rozumiem, że te wszystkie złośliwe i nieprzychylne komentarze wynikają z zazdrości?
Ja się uśmiechałam przez cały klip, widząc, jak fajnie im to wyszło. A że łódzka filmówka to oczekiwaliście kaskaderów i 15 kamer?! Żal mi tych, którzy wszystko krytykują. Pozostając w tematyce filmowej - w prawdziwym życiu jesteście tylko i wyłącznie "statystami', nikim więcej.
Idźcie sobie być marudami gdzie indziej.

piotrkowianin (gość) (niemiec)

no i żebyś wiedział, że hańba. No, ale zawsze można nie kupić tego szmatławca, czego też nie robię. Szkoda złamanego grosza na te wypociny pseudodziennikarzyn od 7 boleści

Podpis (gość)

Kurna!!! co to jest!? No tylko gołych doop brakuje ( jak w mtv).
Może coś w języku polskim!?
Czy w innych krajach robią teledyski w naszym języku!?