Uroczyste otwarcie kotła w PEC Sieradz [ZDJĘCIA]

Uroczyste otwarcie kotła w PEC Sieradz. W ciepłowni przy ulicy Spółdzielczej w Sieradzu dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego kotła nr 4. Inwestycja kosztowała ponad 2.8 mln zł. Z czego ponad 2.3 mln zł do pożyczka z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Uroczyste otwarcie kotła w PEC Sieradz. W ciepłowni przy ulicy Spółdzielczej w Sieradzu dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego kotła nr 4. Inwestycja kosztowała ponad 2.8 mln zł. Z czego ponad 2.3 mln zł do pożyczka z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Jak tłumaczy Dariusz Sucherski, prezes PEC W Sieradzu dla odbiorców ciepłej wody oznacza to m. in. pozostawienie ceny za dotychczasowym poziomie
Więcej o inwestycji i kolejnych planach PEC w środę w tygodniku Nad Wartą.

Tadeusz Sobczak

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.08.2018, 18:45

"Radna" Pietrus dołożyła na pewno wszelkich starań by "wielebny" Marian poświęcił nowy kocioł w PEC.
Śmiechu warte i szkoda słów.

18.09.2017, 16:58

...przecież , to jest zwykły piec.Bez przesady.

18.09.2017, 12:23

Nie widzę Pana Radnego Góraja.Miał tyle wątpliwości na etapie przetargu,

18.09.2017, 10:38

Ale, ale, zaraz, zaraz, skoro klechy są to dlaczego nie ma bractwa kurkowego czyli b. towarzyszy z PZPR? Co to za porządki?

17.09.2017, 19:42

od jutra proszę wprowadzić uroczyste odbieranie śmieci

17.09.2017, 11:33

"Po owocach ich poznacie".Boże widzisz i nie grzmisz.Za publiczne pieniążki, podatników to można się lansować nawet na pielgrzymkach.Sprzedajne s.....ny.Głupi narodzie dajecie sobie wciskać kit.Zlikwidować, zaorać to całe towarzystwo dla którego niema żadnych ŚWIĘTOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.09.2017, 08:17

Radna Pietrus od obslugi zarzadu? Czyli jak czesto obsluguje zarzad i konkretnie co robi?

17.09.2017, 08:14

Owczarek i Matysiak o grzaniu wiedza prawie wszystko , no chyba że monitoring nie wszystko zarejestrował ;)

17.09.2017, 07:37

Matysiak i Owczarek to specjaliści w orzecznictwie, grzali dużo , czesto i rożnych miejscach.

16.09.2017, 11:41

Czy żadne wydarzenie bez udziału "biskupa" Mariana się w tym mieście nie może odbyć? W Sieradzu jest wielu innych proboszczów, ale nie mają takiego parcia na szkło widać... Żenada

15.09.2017, 23:40

Brakuje tylko bractwa kurkowego.

15.09.2017, 17:02

Teraz Czas Najwyższy na uroczyste rozpięcie i zapięcie rozporka. Wysoka nagroda. Zgłoszenia kierować .....

15.09.2017, 15:27

Poświęcenie kotła. Nie mam pytań.

15.09.2017, 15:13

To już biskup Nycz z Warszawy nie przyjeżdża na poświęcenia tylko wystarczy wielebny Marian z pomagierem?

15.09.2017, 15:05

To na pewno zasługa radnej Pietrus.