Turniej im. Witolda Wawrzyniaka rozegrano w niedzielę w Zduńskiej Woli. Uczestniczyło w nim 8 zespołów z roczników 2002 i młodszych. Zwycięzcą została drużyna Marcinki Kępno.

XIV edycje turnieju GAJEWCZYK CUP im. Witolda Wawrzyniaka w Zduńskiej Woli rozegrano 12 stycznia w hali przy Szkole Podstaowej nr 6 . Organizatorem był klub sportowy MKS ze Zduńskiej Woli. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów chłopców z rocznika 2002 i młodsi. Organizator ustalił ze mecze będą rozgrywane w systemie "każdy z każdym".
Okazało się że w całym turnieju rewelacyjnie spisał się zespół Marcinki Kępno wygrywając wszystkie swoje spotkania strzelając 29 bramek i tracąc tylko jedną. Również nagrody indywidualne trafiły do zawodników z Kępna.

Najlepszy strzelec : Mateusz Szalek - 9 bramek. (Marcinki)
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Glinkowski (Marcinki)
Najlepszy zawodnik :Mateusz Dyduch (Marcinki)

Puchar Fair Play powędrował do pierwszego zespołu MKS Zduńska Wola (6 przewinień w całym turnieju) .

Skład drużyny Marcinki Kępno:
Mikołaj Glinkowski - Mateusz Szalek,Mateusz Dyduch,Mateusz Bęś,Robert Ziółkowski,Bartosz Białek,Gracjan Słupianek,Filip Moś,Adrian Gawlik,Kacper Zgadzaj.

Turniej im. Witolda Wawrzyniaka - Tabela Końcowa:
1.Marcinki Kępno.
2.CHKS Łódź
3.WKS Wieluń
4.Start Łódź
5.MKS I Zduńska Wola
6.MKS II Zduńska Wola
7.Warta Sieradz
8.Boruta Zgierz.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!