Wyszukiwarka KAYAK.pl obchodzi pięciolecie obecności w Polsce. Z tej okazji jej eksperci porównali trendy podróżnicze Polaków z ostatnich lat oraz sprawdzili, jakie kierunki będą najpopularniejsze w przyszłym roku. Zaskoczeni? Kliknij w zdjęcie, aby uruchomić raport.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Karolina

Nie czuję potrzeby spędzania wakacji za granicą. Zazwyczaj zostaję w Polsce. W tym roku, jak w zeszłym planuję udać się do Aquarius SPA w Kołobrzegu. To świetny hotel ze SPA. Tutaj nie ma obawy, że urlop będzie nieudany, bo jeśli pogoda za oknem nie dopisuje, można skorzystać z różnych zabiegów, albo zostać w pokoju, które notabene są ekstra wyposażone.

Piotrek (gość)

JA polecam fajne miejsca z dala od tłumów i z możliwością taniego lotu. 1. Santander oraz Bilbao (Wizzair można trafić lot za 100 zł) oraz Włochy-Bari (także Wizzair), mało turystów, piękna pogoda i sporo atrakcji. Opis na www.cozwiedzisz.pl

IwonkaB (gość)

Czekam zawsze na wakacje z niecierpliwością. Ze względu na sytuację rodzinną mogę sobie pozwolić na jeden wyjazd w roku(!). Dlatego też dokładam wszelkich starań, by moje wakacje były udane. Wybieram zorganizowane wyjazdy, przez ostatnie trzy lata net holiday, do tej pory na żaden nie mogłam narzekać.

Marzena (gość)

Ja na wakacje najchętniej wybieram egzotykę i zawsze to są kierunki oblegane jednak nieco mniej, w tym roku jedziemy z Itaką na Wyspy Zielonego Przylądka i to jeszcze zimą bo tam cały czas temperatura oscyluje wokół 30 stopni więc nie trzeba celować jakoś szczególnie urlopowy sezon co też jest niewątpliwie zaletą