Cztery osoby zginęły w weekend na drogach województwa łódzkiego, a 46 zostało rannych. Policja zatrzymała 113 pijanych kierowców. – Główną przyczyną wypadków była nadmierna prędkość, nieustąpienie pierwszeństwa ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Cztery osoby zginęły w weekend na drogach województwa łódzkiego, a 46 zostało rannych. Policja zatrzymała 113 pijanych kierowców.

– Główną przyczyną wypadków była nadmierna prędkość, nieustąpienie pierwszeństwa oraz jazda „na podwójnym gazie” – mówi sierż. Michał Szewczyk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

W niedzielę na drodze między Mszczonowem a Kalenicami w pow. skierniewickim volkswagen golf zjechał na pobocze i dachował. Zginął potrącony przez auto 56-letni mieszkaniec gminy Maków.

W Białej Rządowej w pow. wieluńskim, na drodze krajowej nr 8, 42-latek kierujący peugeotem najechał na 50-letniego rowerzystę, który poniósł śmierć na miejscu.

80-letnia rowerzystka zginęła w miejscowości Chabielice pod Bełchatowem.

W Lututowie koło Wieruszowa 19-latek jadący motocyklem yamaha na łuku drogi zjechał do rowu. Mężczyzna zmarł na miejscu. Jego pasażer trafił nieprzytomny do szpitala w Sieradzu.

Do niecodziennego wypadku doszło we wsi Biała w pow. wieluńskim. Kombajn nie zatrzymał się w odpowiedniej odległości od torów kolejowych i lokomotywa zahaczyła o jego wystające elementy.

Okazało się, że 50-latek kierujący maszyną rolniczą miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!