Od sobotniego poranka można już korzystać z kompleksu basenów termalnych w Uniejowie. Nowoczesny obiekt został otwarty dla mieszkańców i gości.

Termy Uniejów, to kompleks basenów uzdrowiskowych z leczniczą, ciepłą solanką. W nowym obiekcie akweny mają około 1,8 tys. metrów kwadratowych. Wybudowanie term kosztowało ponad 36 mln zł.

Z obiektu można korzystać codziennie od godz. 10 do godz. 22.

Bilet normalny w dni powszednie do godz. 16 kosztuje 11 zł za godzinę. Po godz. 16 - 14 zł. W weekendy 17 zł za godzinę kąpieli od godz. 10 do godz. 22.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lookas (gość)

True story bro B-] Jestem z Łodzi, na uniejowskie termy jeżdżę od zeszłego sezonu i w tym roku już byłem. Dla mnie to zawsze super relax. Ciężko u mnie z dłuższym urlopem, więc taki szybki wypad w weekend jest niezłą opcją. Lepiej, otworzyli już nawet klub pod basenami! Na pewno pojadę na partyjkę bilarda i ogólnie sprawdzić jaki tam klimat, liczę na dobrą muzę i fajne dziewczyny ;D

adranek (gość)

Dokładnie, gdzie by nie pójść zawsze znajdą się jakieś nieprzyjemne typy. Słyszałem paru takich, co do Pań obsługujących kasy wulgarnie się odnosili, bo im się czekanie nie spodobało. Żal, ale cóż zrobić. Za to wielkim plusem Uniejowskich Term jest właśnie obsługa, miła i uśmiechnięta, klienci w większości na szczęście też. Sam kompleks podoba mi się BARDZO. Odwiedziłem już kilka takich obiektów w Europie i muszę przyznać, że ten należy do czołówki moich ulubionych, a do tego jest blisko właściwie z każdego miejsca w kraju. Higiena na najwyższym poziomie, idealna temperatura wody, świetne sauny. Jeżdżę jak tylko wolny czas pozwala, zawsze wracam wypoczęty i zregenerowany

elmo (gość)

na ludzi się nic nie poradzi, no cóż jak mawiają Bozia ma różnych lokatorów - ceny ściągają ;) – normalka. Pokaźny, dobrze prowadzony kompleks. Mi ( a mam już trochę wiosenek) się podoba, zabieram siostrzeńca , mamy pełen fun i ubaw! O to chyba w życiu chodzi, co?

Gmeracz (gość)

Niezle baseny, tylko element ludzki jakis wybrakowany: klecha (jak zwykle psim swedem czuje kase), bezzebne chlopy, przefarbowane kobiety. Pfe, pfe!