Studniówka 2014 Studniówka 2014

Studniówka 2014 (© Paweł Gołąb)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę kolejni maturzyści będą odliczać podczas zabawy sto dni do egzaminu. Studniówka 2014 aż dla pięciu szkół w naszych powiatach.

Studniówka 2014 w tę sobotę dla kolejnych pięciu szkół z powiatów sieradzkiego i poddębickiego.

18 stycznia w Sieradzu bal w stylu Las Vegas urządza II Liceum Ogólnokształcace im. Stefana Żeromskiego. Bal zaplanowano w sali C sieradzkiego starostwa.

Studniówki na tę sobotę zaplanowały także trzy szkoły z powiatu sieradzkiego. W złoczewskim lokalu "Grażka" będzie bal dla uczniów zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie.

Natomiast w salach wynajętych koło Błaszek na sto dni przed maturą będą miały bale Zespół Szkół Pomadgimnazjalnych w Warcie oraz Zespół szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach.

W Poddębicach na bal ruszą maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego. Bawić się będą w murach swojej szkoły.

Dopiero po feriach, 8 lutego, studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jaliellończyka w Sieradzu. Motywem przewodnim Titanic.

Studniówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!