Sieradzcy policjanci oddali krew. To była już kolejna akcja jaką zorganizowano w sieradzkim ośrodku szkolenia policjantów. W sumie krew oddało kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Sieradzcy policjanci oddali krew. To była już kolejna akcja honorowego oddawania krwi jaką zorganizowano w sieradzkim ośrodku szkolenia policjantów. W sumie krew oddało kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Ponad 30 litrów krwi
Jak informuje mł. asp. Paweł Chojnowski rzecznik sieradzkiej policji w akcji zbiórki krwi udział wzięli słuchacze i kadra Ośrodka Szkolenia Policji z siedzibą w Sieradzu. W sumie życiodajny płyn oddało 65 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego i 3 wykładowców. W sumie podczas akcji oddało honorowo ponad 30,2 litrów krwi.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Teofil (gość)

Skoro, jak informuje rzecznik sieradzkiej policji w akcji zbiórki krwi udział wzięli słuchacze i kadra Ośrodka Szkolenia Policji z siedzibą w Sieradzu, to tytuł "Sieradzcy policjanci oddali krew" jest mocno na wyrost. Wśród słuchaczy, a nawet i kadry ośrodka, "sieradzkich policjantów" jest tyle co kot napłakał.