Pod pomnikiem Piłsudskiego odbyło się już nocne czuwanie w intencji ofiar Pod pomnikiem Piłsudskiego odbyło się już nocne czuwanie w intencji ofiar

Pod pomnikiem Piłsudskiego odbyło się już nocne czuwanie w intencji ofiar (© 
Fot. Paweł Gołąb)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapowiadana żałobna msza polowa odbędzie się niedzielę. Odprawiona zostanie na placu przed pomnikiem marszałka Piłsudskiego w Sieradzu.


Do udziału w uroczystości wszystkich chętnych: mieszkańców, przedstawicieli miejskich instytucji, związków i organizacji, harcerzy oraz młodzież szkolną. zapraszają jej organizatorzy – dowódca 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, prezydent Sieradza oraz sieradzcy duchowni. Podczas mszy zostanie zapalonych 96 zniczy upamiętniających wszystkie ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. 
– Złączmy się w modlitwie za dusze pary prezydenckiej, urzędników państwowych, parlamentarzystów, generałów – dowódców rodzajów Sił Zbrojnych RP, oficerów i podoficerów, członków załogi. Bądźmy razem w tych trudnych i smutnych dla całego narodu chwilach – proszą organizatorzy.
Żałobna msza polowa rozpocznie się o godz. 19.Czytaj także

    Komentarze (5)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Feliksander (gość)

    ale Prezydent powinien ogłosić żałobę po stracie funduszy unijnych przez niecudaczne działanie Burmistrza Warty i jego pracowników.. http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9AB84F243F