Sieradz, Sieradz, Sieradz! Tubądzin Volley - Wilki Wilczyn 3:1. Czarni polegli w Ozorkowie (ZDJĘCJA)

Tubądzin Volley Sieradz wygrał z Wilkami Wilczyn
Tubądzin Volley Sieradz wygrał z Wilkami Wilczyn Fot. Dariusz Piekarczyk
Mamy to! W pierwszym meczu pierwszej rundy play off grupy trzeciej II ligi Tubądzin Volley Sieradz pokonał w hali sportowej "Dziesiątki" Wilki Wilczyn 3:1! W niedzielę o godz. 18 mecz drugi, a gra się do trzech zwycięstw.

Sieradzanie rozpoczęli mecz fatalnie. Pierwszego seta przegrali 16:25. W pewnym momencie było już nawet 12:20. W drugiej partii Tubądzin był już góra 25:20. Set trzeci rozpoczął się od prowadzenia sieradzan 6:1, potem 13:5, 16:11, 21:13 i w konsekwencji wygrana 25:17. Partia czwarta to prowadzenie miejscowych 4:0, 6:2, ale potem 11:10 i 14:13 dla Wilków. Nerwowa końcówka - remis 18:18. Tubądzin odskoczył na 21:18 i wygrał 25:23!
Wielkim atutem sieradzan byli kibice, którzy fantastycznie dopingowali swój zespół. Gorąco zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na mecz niedzielny.
Tubądzin Volley Sieradz - Wilki Wilczyn 3:1 (16:25, 25:20, 25:17, 25:23).
W drugiej parze play off Bzura Ozorków pokonała Czarnych Rząśnia 3;1 (20:25, 25:19, 25:20, 25:18). Drugi mecz w niedzielę także w Ozorkowie.