Sieradzcy radni miejscy będą obradować w środę 11 października. Początek sesji o godz. 10 w sali Urzędu Miasta Sieradza B (pl. Wojewódzki 1, II piętro).

W programie sesji znalazło się podjęcie uchwał w następujących sprawach: zmian w budżecie miasta Sieradza na rok 2017 oraz rozpatrzenia petycji Stowarzyszenia Walczących o Niepodległość 1956-89.

Środowa sesja to także nietypowa wizyta - udział weźmie w niej Ambasador Republiki Iraku w Polsce J.E. Asaad Abo Gulal. Szczegóły w linku poniżej:
http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/ambasador-iraku-asaad-abo-gulal-w-sieradzu-wizyta-w-srode,4271244,art,t,id,tm.html

Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Goodi (gość)

A co to za nowy ZBOWiD to Stowarzyszenie Walczących o Wolność1956-1989? Nie przypominam sobie żadnych walk z tego okresu ( chyba że w kolejkach) następni chętni na kasę?