Rynek w Burzeninie

Rynek w Burzeninie (© Agnieszka Olejniczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W środę wyłoniono wykonawcę, który przeprowadzić ma przebudowę części Rynku w Burzeninie. Na przetarg wpłynęło 11 ofert.

W gminie Burzenin rozstrzygnięto przetarg na przebudowę części Rynku w Burzeninie. Najkorzystniejsza ofertę wybrano spośród 11 złożonych. Rozpiętość cen sięgała od nieco ponad 800 tys. zł do 1,6 mln zł.

Do podpisana umowy z samorządem zostanie zaproszona firma z Krzepic. FUH Maciej Dobosz z Krzepic uzyskała najwyższa ocenę komisji przetargowej.

Zadanie, na które szukał wykonawcy samorząd to "Centrum Kultury i Integracji - Rynek w Burzeninie". Gmina ma na nie około 400 tys. zł dofinansowania z funduszy unijnych.

Jak przewiduje wójt Burzenina Jarosław Janiak, pierwsze prace budowlane na Rynku rozpocząć się mogą na przełomie kwietnia i maja.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!