Rozkopy w centrum miasta. Prace jeszcze potrwają, choć planowo powinny zakończyć się w ubiegłym roku. Chodzi o ostatni odcinek miejskiego ciepłociągu w Złoczewie. Prowadzi on do budynku miejscowego GS-u. W obiekcie funkcjonuje stara kotłownia.

Inwestorem jest nim Miejska Spółka Komunalna w Złoczewie. Z kolei złoczewski magistrat poręczył dofinansowanie z Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. To właśnie z funduszu pochodzi ponad 2,6 mln zł dofinansowania na przedsięwzięcie. Budowa całego ciepłociągu na kosztować ponad 3 mln zł.
- Prace ziemne na ostatnim odcinku powinny się zakończyć do końca kwietnia - wskazuje Jarosław Halamus, prezes MSK w Złoczewie. - Z kolei prace odtworzeniowe dotyczące nawierzchni chodników i naprawy jezdni zostaną wykonane na początku maja. Do tego czasy będą utrudnienia.

Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!