Pogrzeb księdza Marka Bobka w Kretkowie. W miniony czwartek, w parafii pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Kretkowie, odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego księdza Marka Bobka, wikariusza parafii w Burzeninie.

Pogrzeb księdza Marka Bobka w Kretkowie
Ksiądz Marek Bobek pochodził z miejscowości Dobieszczyzna w parafii Kretków. W swoim testamencie, który napisał 11 listopada 2015 w Burzeninie, wyraził wolę, aby zostać pochowanym w Kretkowie. Na uroczystości pogrzebowe przybyli wierni tamtejszej parafii oraz parafii Burzenin, a także uczniowie i grono pedagogiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Burzeninie. Był także Jarosław Janiak, wójt gminy Burzenin oraz przedstawiciele samorządu gminnego.
Zdjęcia z pogrzebu otrzymaliśmy dzięki uprzejmości księdza prałata Zbigniewa Stefańskiego, proboszcze parafii Stolec. Dziękujemy!

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!