Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W plebiscycie "Jak oni rządzili" wystawią Państwo ocenę prezydentom, burmistrzom, wójtom

Zbliża się ostatni rok kadencji obecnego samorządu. Czy wybrani trzy lata temu samorządowcy wypełnili obietnice wyborcze? Czy sprostali pokładanym w nich nadziejom? Czy przyczynili się do rozwoju miast i gmin? Czy sposób, w jaki rządzą przekonuje mieszkańców? Trzy lata rządów to dość, byśmy mieli ugruntowane opinie na temat ich pracy i świetna okazja, do wnikliwych podsumowań.

Rozpoczynamy plebiscyt "Jak oni rządzili" podsumowujący trzy lata pracy samorządu. Każdy może zagłosować na swojego prezydenta, burmistrza, wójta. Można to zrobić w dwojaki sposób. Jeśli podoba nam się styl rządzenia prezydenta, burmistrza lub wójta i jesteśmy zadowoleni z efektów jego pracy dla miasta lub gminy, możemy zagłosować na "tak". Jeśli mamy zastrzeżenia do pracy samorządowców, będziemy mogli oddać głos na "nie". W naszym plebiscycie zwyciężą ci, którzy zdobędą najwięcej głosów pozytywnych i jednocześnie najmniej negatywnych. Zwycięzcę przedstawimy na łamach tygodnika "Nad Wartą Weekend".

Głosy można oddawać za pomocą SMS-ów, kupując e-wydanie "Dziennika Łódzkiego". Wystarczy wysłać SMS na numer 72355. Jeśli chcemy oddać głos na TAK, w treści SMS-a należy wpisać NW(kropka)numer kandydata, na którego chcemyoddać głos(kropka)TAK. Na przykład NW.1.TAK lub NW.10.TAK. Jeśli chcemy oddać głos na NIE, w treści SMS-a należy wpisać NW(kropka)numer kandydata(kropka)NIE. Na przykład NW.1.NIE lub NW.10.NIE. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Nazwiska kandydatów i przypisane im numery drukujemy przy zdjęciach poszczególnych samorządowców.

Głosowanie potrwa od 8 listopada 2013 roku od godziny 00:00 do 10 grudnia 2013 roku do północy. Wyniki plebiscytu ogłosimy w piątek 13 grudnia w tygodniku "Nad Wartą Weekend". Wtedy też przedstawimy sylwetkę zwycięzcy oraz najważniejsze zadania, które według niego udało się zrealizować w dobiegającej powoli do koń-ca kadencji.

WYNIKI
Nad Wartą
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1035779,jak-oni-rzadzili-2013-nad-warta-wyniki,id,t.html
Sprawdź aktualne wyniki głosowania!

REGULAMIN:
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1035743,jak-oni-rzadzili-2013-regulamin,id,t.html
Regulamin plebiscytu Jak Oni Rządzili