Plebiscyt Jak oni rządzili. Oceń pracę prezydenta, burmistrza, wójta

W plebiscycie "Jak oni rządzili" wystawią Państwo ocenę prezydentom, burmistrzom, wójtom

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Zbliża się ostatni rok kadencji obecnego samorządu. Czy wybrani trzy lata temu samorządowcy wypełnili obietnice wyborcze? Czy sprostali pokładanym w nich nadziejom? Czy przyczynili się do rozwoju miast i gmin? Czy sposób, w jaki rządzą przekonuje mieszkańców? Trzy lata rządów to dość, byśmy mieli ugruntowane opinie na temat ich pracy i świetna okazja, do wnikliwych podsumowań.

Rozpoczynamy plebiscyt "Jak oni rządzili" podsumowujący trzy lata pracy samorządu. Każdy może zagłosować na swojego prezydenta, burmistrza, wójta. Można to zrobić w dwojaki sposób. Jeśli podoba nam się styl rządzenia prezydenta, burmistrza lub wójta i jesteśmy zadowoleni z efektów jego pracy dla miasta lub gminy, możemy zagłosować na "tak". Jeśli mamy zastrzeżenia do pracy samorządowców, będziemy mogli oddać głos na "nie". W naszym plebiscycie zwyciężą ci, którzy zdobędą najwięcej głosów pozytywnych i jednocześnie najmniej negatywnych. Zwycięzcę przedstawimy na łamach tygodnika "Nad Wartą Weekend".

Głosy można oddawać za pomocą SMS-ów, kupując e-wydanie "Dziennika Łódzkiego". Wystarczy wysłać SMS na numer 72355. Jeśli chcemy oddać głos na TAK, w treści SMS-a należy wpisać NW(kropka)numer kandydata, na którego chcemyoddać głos(kropka)TAK. Na przykład NW.1.TAK lub NW.10.TAK. Jeśli chcemy oddać głos na NIE, w treści SMS-a należy wpisać NW(kropka)numer kandydata(kropka)NIE. Na przykład NW.1.NIE lub NW.10.NIE. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.
∨ Czytaj dalej

Każdy może wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Nazwiska kandydatów i przypisane im numery drukujemy przy zdjęciach poszczególnych samorządowców.

Głosowanie potrwa od 8 listopada 2013 roku od godziny 00:00 do 10 grudnia 2013 roku do północy. Wyniki plebiscytu ogłosimy w piątek 13 grudnia w tygodniku "Nad Wartą Weekend". Wtedy też przedstawimy sylwetkę zwycięzcy oraz najważniejsze zadania, które według niego udało się zrealizować w dobiegającej powoli do koń-ca kadencji.

WYNIKI
Nad Wartą
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1035779,jak-oni-rzadzili-2013-nad-warta-wyniki,id,t.html
Sprawdź aktualne wyniki głosowania!

REGULAMIN:
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1035743,jak-oni-rzadzili-2013-regulamin,id,t.html
Regulamin plebiscytu Jak Oni Rządzili

Wybierz kategorię