Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu włącza się po raz kolejny w realizację Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Placówka zaprasza we wtorek i środę 17-18 października na kilka spotkań pod hasłem „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje".

Na zainteresowanych we wtorek 17 października w godz. 10-12 czekają: Michał Szymański (doktorant archeologii UŁ, beneficjent „Diamentowego Grantu" Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wiceprezes Bractwa Rycerskiego Ziemi Sieradzkiej), Anna Curuł (mgr pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej UŁ, pomysłodawca warsztatu „Igła igle nierówna" w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu, kurator społeczny) oraz Janusz Grochmalski (doradca zawodowy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Sieradzu, muzyk amator).
W środę 18 października w godz. 12-14: Izabela Rudzka (nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu, pomysłodawca i reżyser Koncertu Muzyki Filmowej (12 edycji) w Sieradzu) oraz Jerzy Jabłoński (artysta plastyk, specjalista ds. digitalizacji w sieradzkim BWA).

Organizatorzy przedstawiająOgólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Ogólnopolski Tydzień Kariery zorganizowany został po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku, w dniach 5–11 października. Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych. Spełnia tym samym założenia całożyciowego poradnictwa zawodowego.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!