Noworoczne spotkanie Prawa i Sprawiedliwości w Sieradzu (ZDJĘCIA)

W jednej z sieradzkich restauracji odbyło się w sobotę noworoczne spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości regionu sieradzkiego. Przybyło na nie kilkadziesiąt osób.

Gospodarzami spotkania byli Michał Seweryński, wicemarszałek Senatu RP oraz Olga Kołoszczyk, przewodnicząca Zarządu Prawa i Sprawiedliwości.

Dariusz Piekarczyk

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.01.2019, 11:14

Panowie z psl fot. 35-37 czy już są członkami PIS???

13.01.2019, 21:31

Ciekawa jestem czy, jak, to Piekarczyk napisał, gospodarze ( Michał Seweryński, wicemarszałek Senatu RP oraz Olga Kołoszczyk) sfinansowali to spotkanie ze swoich pieniędzy? Jak zapraszają , to chyba i płacą za gości. Może ktoś, coś........wie więcej, jak było?

13.01.2019, 21:21

Olga, Gotkowiczowa TW.Henryk ,towarzystwo godne uwagi

13.01.2019, 20:02

Ooooo tak, tak

13.01.2019, 19:43

Masz rację anonim. Boguś Linde w jednej ze scen filmu mówił - bo to zła kobieta byla - i oby wkrótce można było tak samo powiedzieć o tym babsku z blaszek.

13.01.2019, 19:30

Ta cała przewodnicząca to zła kobieta której wiecznie mało , która za nic ma przyzwoitość .Swojego męża wepchnęła na stanowisko szefa wodr w Kościerzynie wyrzucając kolegę z PIS .
Nepotyzm się szerzy a władza okręgowa milczy !

13.01.2019, 19:10

Pomyśleć,że wierzymy w te bajki i legendy religijne dzięki nakazowi cesarza Konstantyna. Nasza religia judeo- chrześcijańska to zbiór z poprzednich religii starożytnych - pogańskich. To Dionizos zamieniał wodę w wino. To Horus zrodzony z dziewicy Izydy czynił cuda i zmartwychwstał po 3 dniach -. wstąpił do nieba do swojego ojca Ozyrysa. To Mitra urodził się 25 grudnia. To egipski bóg Sobek mnożył chleb i ryby. Kiedyś składano ofiary na ołtarzach pito ich krew i spożywano mięso ( ciało). Krew zastąpiono winem, a ciało wafelkiem. Tyle w temacie

13.01.2019, 19:10

Pomyśleć,że wierzymy w te bajki i legendy religijne dzięki nakazowi cesarza Konstantyna. Nasza religia judeo- chrześcijańska to zbiór z poprzednich religii starożytnych - pogańskich. To Dionizos zamieniał wodę w wino. To Horus zrodzony z dziewicy Izydy czynił cuda i zmartwychwstał po 3 dniach -. wstąpił do nieba do swojego ojca Ozyrysa. To Mitra urodził się 25 grudnia. To egipski bóg Sobek mnożył chleb i ryby. Kiedyś składano ofiary na ołtarzach pito ich krew i spożywano mięso ( ciało). Krew zastąpiono winem, a ciało wafelkiem. Tyle w temacie

13.01.2019, 17:19

A Rafalek Matysiak gdzie się podział? Były szefo pisu

13.01.2019, 17:15

Co ta Olga wyprawia,zapraszać takich ludzi jak Śnegula i innych z sld,zsl to przynosi niesmak.Ona nie nadaje sie na taką funkcję a do tego chce sie nachapać.T się żle skończy.

13.01.2019, 16:34

Obrzydzenie patrząc na tych ludzi to nic nie powiedzieć a ta Olga to chodząca doskonałość ale inaczej chowająca się cały czas za swojego mentora wstyd dla całego Sieradza

13.01.2019, 16:07

Jaki pan taki kram, Olga swoich gości prosić bez pojęcia zupełnego. Oby tak dalej.

13.01.2019, 15:21

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

13.01.2019, 14:42

niektórym brak brak wstydu,nie powinni pokazywać się na takich spotkaniach,nie powinnosię ich zapraszać,ale to juz sprawa pisu

13.01.2019, 13:36

Już po kilku zdjęciach mnie zemdlilo. Kto tam był? I SLD i PSL i TW, jednym słowem zbieranina. A gdzie członkowie pis-u?

13.01.2019, 13:11

Przewodnia siła regionu !!!!!!!!!

13.01.2019, 11:29

Nie widzę MAO i pana prezydenta M. Sieradza.

13.01.2019, 10:56

Cała elita sieradzkiej inteligencji w jednym miejscu, szacun

12.01.2019, 22:03

Czy to ci radni PSL ze zdjęć zamierzają przejść do PIS?

12.01.2019, 20:38

Ludzie ..co wy tacy jesteście zgorzkniali ??? Obudźcie się i żyjcie...pełnią życia...

12.01.2019, 20:25

A gdzie stenia Gąsiorowska ona spąsoruje wszystkich

12.01.2019, 19:57

Co wy piszecie za bzdury ,kośćiół daje nam zbawienie.

12.01.2019, 19:54

W związku z tym ,że nie istnieją oficjalne dane ,istnieją dane nieoficjalne .Można znaleźć w internecie dane szacunkowe ,opracowane przez dziennikarzy czy ekonomistów .Dane te są bardzo rozbieżne .Kwoty ,które można znaleźć to od około 3,5 do 10 MILIARDÓW złotych rocznie .Najczęściej pojawiającą się kwotą jest 5 000 000 000 złotych rocznie !!!Daje nam to kwotę 13 000 000 złotych dziennie .Jest to 570 000 złotych na godzinę .Co daje nam zaledwie 9 500 złotych na jedną minutę ."
A na leczenie nadal brakuje finansów.

12.01.2019, 19:51

Ministerstwo Zdrowia zatrudnia kilka tysięcy kapelanów ,którzy najwyraźniej modlą się za stan naszej służby zdrowia .

Mamy kapelanów w Harcerstwie (nie wiem po co) .

Mamy kapelanów w PKP ,żeby nasze pociągi jeździły na czas .

Mamy kapelanów w klubach sportowych .Mamy też kapelana w Polskim Komitecie Olimpijskim .

Ś.P. Prezydent Kaczyński miał nawet osobistego kapelana .

Koszt samych pensji tych niezwykle dobrze wykształconych ?fachowców? to zaledwie 17 000 000 złotych rocznie .Co daje nam kwotę zaledwie 46 000 złotych dziennie wydawanych na ich niezwykłe

12.01.2019, 19:50

Biuro Ochrony Rządu zatrudnia (tylko) trzech kapelanów ,którzy najwyraźniej modlą się za bezpieczeństwo naszego Rządu .