Szwedzka sieć IKEA wprowadza kolejne nowości. Tym razem z najnowszej kolekcji najbardziej zadowoleni będą...nasi pupile. Posłania, poduchy, miski i drapaki z pewnością przypadną czworonogom do gustu! Kliknij zdjęcie, aby przejść do galerii.

O nowej kolekcji IKEI LURVIG już jest głośno, mimo, że na razie dostępna jest tylko w USA, Kanadzie, Francji i Japonii. Nowe przedmioty są estetyczne i funkcjonalne - takie, do jakich marka zdążyła nas przyzwyczaić. Tym razem jednak kolekcja dedykowana jest...zwierzętom!

Posłania, mini kanapy, poduszki, koce czy kocie legowiska. Do tego drapaki dla kotów, piłki, miski, smycze, szczotki czy zabawki doceni każdy czworonóg! Wszystkie przedmioty zostały zaprojektowane przez dizajnerów, którym nie obcy jest los zwierząt. Nad kolekcją pracowali też lekarze weterynarii.

Na razie kolekcja LURVIG nie pojawi się w naszym kraju. Według ostatnich doniesień najprawdopodobniej zawita do Polski w marcu przyszłego roku.


Zobaczcie też: Nowe sklepy Ikea w Warszawie - znamy szczegóły projektu i datę otwarcia!


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!