W czwartek odbyła się uroczystość wręczenia statuetek Menedżera Roku 2013. Laureatami szóstej edycji konkursu organizowanego przez "Dziennik Łódzki" i Lożę Łódzką BCC zostali: w kategorii dużych firm - Ewa Pluta, dyrektor generalny łódzkiej firmy Ariadna S.A. Fabryka Nici, a kategorii małych i średnich firm - Tomasz Sadzyński, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Gala Menedżer Roku 2013 odbyła się w Domu Towarzystwa Kredytowego przy ul. Pomorskiej 21.

Oprócz głównych statuetek, jak co roku, przyznana została nagrodę dla partnera Polskapresse - otrzymał ją Sławomir Murawski, dyrektor Manufaktury.

Po raz drugi wręczona też została nagroda Wielki Kreator, której pomysłodawcą jest Narodowe Centrum Kultury. W tym roku zwycięzcą została firma Listonic.

Więcej o konkursie i laureatach będzie można przeczytać w specjalnym dodatku do sobotniego wydania Dziennika Łódzkiego.

Z regionu

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieciu (gość)

Przesylam filmik z typowego Łódzkiego osiedla
http://www.youtube.com/watch?v=UaK__J7-f3E

OBRONA OJCZYZNY PRZED OKUPANTEM I UZURPATORAMI TO ŚWIĘTY OBOWIAZEK ! (gość)

STOP CYWILIZACJI ŚMIERCI! STOP JUDEIZACJI POLSKI !

Konieczne zjednanie przeciw wizycie nieproszonych gości !
Prokurator Generalny R.P.
Andrzej Seremet

Jako autorki petycji PE 0578/2012, oraz m.in. petycji przeciw nowemu prawu geologicznemu i górniczemu, występujące w obronie Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami domagamy się stanowczych, niezwłocznych działań w celu niedopuszczenia do wizyty Knesetu w Polsce.

W ramach przepisanych prawem a także w ramach stanu absolutnego nadzwyczajnego zagrożenia jakim jest m.in przyjazd do Polski Knesetu w dniu 27.01.2014r. wzywamy Prokuratora Generalnego do podjęcia pilnych, niezbędnych kroków, w tym nadzwyczajnych celem uniemożliwienia dojścia wizyty izraelskiej do skutku.

Za Krzysztofem Cierpiszem zgłaszamy że: “Funkcjonariusze naczelnych organów Państwa dopuściły się do powstania stanu zagrożenia bezpieczeństwa militarnego Państwa Polskiego, krajów sąsiednich, krajów członków Unii Europejskiej oraz krajów członków NATO – w postaci wprowadzenia ryzyka stanu wojennego lub nawet faktycznego stanu wojennego już istniejącego.”

40 milionowy Naród Polski w naszej Ojczyźnie jest podstępnie osaczany i dręczony przez grupę pochodzenia żydowskiego, liczącą w Polsce oficjalnie zaledwie 7 tysięcy osób.link: “ Polscy Żydzi a fenomen żydokomuny “ izrael.org.il/opinie/2796-polscy-zydzi-a-fenomen-zydokomuny.html


więcej pod http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

EOLSON

A ja myślałem że chociaż nominowani będą nasi wielcy managerowie-kierownicy lotniska w kategorii :
"Najlepszy sabotaż i rozpierdol kierowanej przez siebie firmy"