Marszałek Witold Stępień w Sieradzu przedstawił propozycję podziału unijnych pieniędzy, jakie trafią do województwa łódzkiego w latach 2014-2020. W spotkaniu udział samorządowcy i przedsiębiorcy z siedmiu powiatów podregionu zachodniego.

Marszałek Witold Stępień w Sieradzu przedstawił propozycję podziału unijnych pieniędzy, jakie trafią do województwa łódzkiego w latach 2014-2020. W spotkaniu udział samorządowcy i przedsiębiorcy z siedmiu powiatów podregionu zachodniego.

Ponad 2.2 mld euroW latach 2014-2020 na inwestycje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego można będzie pozyskać ponad 2.2 mld euro z unijnych funduszy. Obecnie trwają konsultacje społeczne. Samorządy mogą jeszcze zgłaszać swoje uwagi do RPO. Mówił o tym podczas spotkania w Sieradzu marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.
Więcej o rozdziale pieniędzy w ramach RPO wkrótce w Tygodniku Nad Wartą.

Z regionu

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

STOP CYWILIZACJI ŚMIERCI! STOP JUDEIZACJI POLSKI ! (gość)

STOP CYWILIZACJI ŚMIERCI! STOP JUDEIZACJI POLSKI !
Konieczne zjednanie przeciw wizycie nieproszonych gości !
Prokurator Generalny R.P.
Andrzej Seremet

Jako autorki petycji PE 0578/2012, oraz m.in. petycji przeciw nowemu prawu geologicznemu i górniczemu, występujące w obronie Narodu Polskiego przed wszelkimi zagrożeniami domagamy się stanowczych, niezwłocznych działań w celu niedopuszczenia do wizyty Knesetu w Polsce.

W ramach przepisanych prawem a także w ramach stanu absolutnego nadzwyczajnego zagrożenia jakim jest m.in przyjazd do Polski Knesetu w dniu 27.01.2014r. wzywamy Prokuratora Generalnego do podjęcia pilnych, niezbędnych kroków, w tym nadzwyczajnych celem uniemożliwienia dojścia wizyty izraelskiej do skutku.

Za Krzysztofem Cierpiszem zgłaszamy że: “Funkcjonariusze naczelnych organów Państwa dopuściły się do powstania stanu zagrożenia bezpieczeństwa militarnego Państwa Polskiego, krajów sąsiednich, krajów członków Unii Europejskiej oraz krajów członków NATO – w postaci wprowadzenia ryzyka stanu wojennego lub nawet faktycznego stanu wojennego już istniejącego.”

40 milionowy Naród Polski w naszej Ojczyźnie jest podstępnie osaczany i dręczony przez grupę pochodzenia żydowskiego, liczącą w Polsce oficjalnie zaledwie 7 tysięcy osób.link: “ Polscy Żydzi a fenomen żydokomuny “ izrael.org.il/opinie/2796-polscy-zydzi-a-fenomen-zydokomuny.html


więcej pod http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

fan_Ani (gość)

dobra laseczka na pierwszym planie zdj. nr. 2 czyżby to była Anna W.? ta znana w całej Europie działaczka na rzecz poprawy sytuacji regionów woj. Łódzkiego.

domino (gość)

pijar pijar -mógł przesłać do samorzadów pismo -ale Panisko osobiscie musiał powiedzieć to co mu napisano i przygotowano

Sieradzanin (gość)

Panie Marszałku,co się dzieje z działką przy Szpitalu Woj.
Miasto Sieradz już zapłaciło za tę działkę.

Wieluniak (gość)

W piątek rozpocznie platformiana agitację w Wieluniu. Oj naobiecuje, naobiecuje! Wszystkim. Tez mi persona(non grata)

rebus (gość)

a ja sie zastanawiałem dlaczego rano po Sieradzu jak nigdy dotychczas nie jezdzilo tyle piaskarek i pługówodsniezajacych drogi i plac wojewodzki

maliniak (gość)

KAMPANIĘ WYBORCZĄ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W SIERADZKIEM MOZNA UZNAĆ ZA OTWARTĄ hurra hura hura

sorry (gość)

czy przyjechał i odjechał Przewozami Regionalnymi czy wypasianą w klime i ogrzewaną limuzyną ?-Szkoda bo by zobaczył jak funkcjonują podległe mu Przewozy Regionalne oraz podległe mu drogi wojewódzkie