Mamy to! Widzew Łódź został liderem II ligi!

Mamy to! Widzew Łódź został liderem II ligi! Mamy nowego lidera II ligi. To Widzew Łódź , który wygrał w Siedlcach z tamtejszą Pogonią 1:0 (1:0) po golu Dariu Kristo (37). Pierwsze miejsce straciła Olimpia Grudziądz po remisie ze Zniczem Pruszków 1:1 (0:0). Widzew ma 24 punkty, a Olimpia 23.
Widzew liderem II ligi
 Fot. Krzysztof Szymczak

Mamy to! Widzew Łódź został liderem II ligi!

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Bramka:
0:1 - Dario Kristo (37)
Widzew:Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Zieleniecki, Tomasz Wełna - Mateusz Michalski (61, Sebastian Kamiński), Dario Kristo (82, Simonas Paulius), Mikołaj Gibas (84, Marcel Pięczek), Przemysław Banaszak (65, Daniel Świderski), Konrad Gutowski - Filip Mihaljević. Trener: Radosław Mroczkowski.

Dariusz Piekarczyk

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.09.2018, 18:51

Idź się popłacz na ten swój jednowiatowy anty stadion laleczko. W Łodzi tylko Widzew!!!

25.09.2018, 12:52

Lepiej miec Polska nazwe miasta niz zydowska paziu bez flag was lks w miescie leje z autokaru nie wysiadacie a tu sie prujecie jak tam vandalsi haha Zs

25.09.2018, 11:29

No dobra Brajanku, wypociłeś swoją prowokację, ale teraz wracaj do szkoły, za 10 min dzwonek i zaczyna się gegra.

25.09.2018, 10:54

Właśnie Widzew tylko w Łodzi! Nie dla wieśniaków i analfabetów z podłódzkich wsi i miasteczek, zajmijcie się swoimi amatorskimi klubikami.

25.09.2018, 05:09

Co wy z tym wie7uniem!!!przeciez to dziura,nora nie miasto!!!wiocha na calego.!!!nie ma co sie dziwic ze tam 7egla!!!TYLKO WIDZEW RTS!!!!

24.09.2018, 23:06

Legla w wiekuniu achca chyba z przed telewizora

24.09.2018, 23:02

Wiesz co ci powiem Wiekuń . Wiesz co to za nazwa czego?

24.09.2018, 22:34

Ten sam dzban z niby Wielunia wypisuje te dyrdymały, a sądząc po błędach ortograficznych to jakiś niedorozwinięty gimnazjalista.Dzieciaku przysiądź do książek, bo oczy krwawią widząc twe wpisy.

24.09.2018, 18:12

Ty mowisz ze sloiki nosz kuwa powiedzial to gosc klubu gdzie 95 procent kibicow to wieski z podludzkich wioch pazie pazie narazie ludzie humoru zostawili ziomka na polu wiecej pokory judki

24.09.2018, 18:09

Wy nawet z luksemburgiem nigdy nie zagracie zelow sieradz to jest dla was liga mistrzow konfiturki

24.09.2018, 18:07

Jak na mokotowie jest fidzef to ruch nie sprzedaje haha odstaw klej bo leb ci jebie ruwno wy niemcy i te smarki to kupa smiechu za kg cukierkow sie prujecie na komendach nara paziu

24.09.2018, 12:28

A na którym rynku i czym handlujesz tszodą chlewną czy ziemniakami

24.09.2018, 12:24

60tka haha dawno wam na osiedle nie wjechalismy ze tak sie spinasz?wstyd to wasze konfidenckie zgody ludzie humoru

24.09.2018, 10:26

Mokotów był zawsze czerwony, na Mokotowie 7egia zawsze nielubiana!

24.09.2018, 10:19

Jestem na rynku i czekam na ciebie sto7cu!

24.09.2018, 10:10

Damskie się nie liczy stoLcu,wasza L jest kojarzona w Europie z Luksemburgiem,Hańba.

24.09.2018, 08:34

Dawaj ksywke jak na ciebie wołają co za problem jesli uważasz ze legia rządzi to co tu się bać ja jestem za widzewem wiec to ja moge mieć problem twoim twierdzeniem bo legia panuje .kiedyś leglej z wielunia dopingowali dziś i w latach 80 i90 to wstyd

24.09.2018, 07:22

internetowy napinacz i tyle a to że jesteś z Wielunia i chwalisz się 7egłą to wstyd,śmieszny klubik ze zbieraniną szrotu i kibucami słoikami i tyle w temacie.

24.09.2018, 06:13

Nie cpaj tyle czerwony parchu Wielun zawsze byl L wiec zejdz na ziemie i przestan snic zapraszam do Wie(L)unia to zobaczysz czy nas niema pajacu co sie wacha z kim popadnie

23.09.2018, 23:15

Po pierwsze wielun jest cienki niema tam ekipy silnej okoliczne wioski sa lepsze itd praszka i Wieruszów to jest co zbierac a piszac ze jest tam legia to wez bo pekne ze śmiechu a tym bardziej ŁKS juz jeden krzyczal z limanki pochodzil na starych sadach i co lomot dzis tam jest widzew moze nie az tak jak bym chciał ale ekipa z moich stron jest za widzewem a tam juz nikt nie podskoczy z wielunia

23.09.2018, 21:55

To przyjedź i sprawdź różowa panienko

23.09.2018, 18:41

mistrzowie siania propagandy i farmazonow co jeszcze wymyslicie na temat wczorajszej akcij boli was to ma bolec 60 tki

22.09.2018, 23:40

A teraz idź wygarnij obornik (L)uju spod Pułtuska!