Logo dla Jeziorska Logo dla Jeziorska

Logo dla Jeziorska (© Agnieszka Olejniczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Konkurs na logo dla projektu "Jeziorsko - zacumuj na dłużej - woda, kultura, natura" ogłosił samorząd Warty. Na logo dla Jeziorska czeka do 23 stycznia.

Projekt samorządu Warty nazywa się "Jeziorsko - zacumuj na dłużej - woda, kultura, natura". A chodzi o budowanie lokalnej marki, czyli promowanie tego, co w gminie Warta najciekawsze i najcenniejsze.

Celem konkursu jest opracowanie logo marki regionalnej "Jeziorsko - zacumuj na dłużej - woda, kultura, natura". Logo powinno być sporządzone w dwóch wersjach: kolorowej oraz monochromatycznej. Wybrane zostanie zamieszczone na wszystkich dokumentach i materiałach promocyjnych dotyczących imprezy – banerach, plakatach, zaproszeniach, ogłoszeniach, itp. Gmina i Miasto Warta będzie właścicielem praw autorskich logo.

Gmina Warta będzie budowała markę Jeziorska. Za ponad 850 tys. złotych, ale z unijnych funduszy na promocję Jeziorska i gminy Warta dostanie prawie 730 tys. zł.

Program budowanie marki Jeziorska i gminy Warta rozpisany jest na dwa lata.
Część pieniędzy ma być wykorzystanych w 2014, a część w 2015 roku. Samorząd będzie musiał wykorzystać fundusze do końca czerwca 2015 roku.

Promocja obejmie Dni Warty i to dwukrotnie. W projekcie ujęto też "Regaty o Błękitną Wstęgę zalewu Jeziorsko". W najbliższym roku mają być bogatsze o przegląd piosenki żeglarskiej i liczne konkursy. Zaplanowano również spływ kajakowy na trasie Warta - Ostrów Warcki, rajdy piesze i rowerowe.

O projekcie czytaj:
Promocja Jeziorska za unijne fundusze

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!