Kobieta najechała na rowerzystę pod Dalikowem. Z pierwszych ustaleń wynika, że zawiniły dwie strony uczestniczące w zdarzeniu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kobieta najechała na rowerzystę pod Dalikowem. To w Budzynku, gdzie – jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach asp. Elżbieta Tomczak - już po zapadnięciu zmroku kierująca fiatem cinquecento 42-letnia mieszkanka powiatu poddębickiego - najprawdopodobniej z winy nie dostosowania prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze - najechała na leżącego wraz z rowerem na jezdni 51-letniego mężczyznę. Poszkodowany doznał urazu brzucha i głowy. Z obrażeniami trafił do szpitala w Poddębicach. Według wstępnych ustaleń mężczyzna był nietrzeźwy, pobrano od niego krew do badań. 42-latka była trzeźwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi poddębicka policja.

Wypadki

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

xyx (gość)

OOOO w tej sprawie już wiedzą, że zawiniła też druga strona zdarzenia! Jestem pod wrażeniem, że ktoś był tak genialny i na to wpadł. Brawo

Życzliwy (gość)

Drogi Gallu Anonimie, to co piszesz jest zbyt realistyczne, żeby mogło być np. opisane w gazecie. Oni napiszą tak, żeby dodać tragizmu i zrobić z babeczki potwora. Tu się nakład liczy.

Gal Anonim (gość)

facet leżałz rowerem między nogami już przed uderzeniem a prędkość 40 kmh to była za duża a na dodatek krzaki braki w oświetleniu ulicznym i nadjeżdźający z naprzeciwka samochód który oślepił kierującą fiatem to morze prędkość mogła być mniejsza ale wybór pomiędzy czołówka a zderzenie z rowerem bo człowieka nie widziała bo tam nie było latarni jest tródny ja się kobiecie nie dziwię bo tem facet (pijak) mógł się przewrócić do rowu ale napewno każdy go omijał i wkońcu na kogoś trafiło.