Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin odwiedził w sobotę Sieradz. Spotkanie, w ramach cyklu "Polska jest jedna", z członkami oraz sympatykami rządzącej partii odbyło się w Szkole Muzycznej. Przed wejściem na teren szkoły czekała na Jacka Sasina grupa sieradzkiego Komitetu Obrony Demokracji.

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin odwiedził w sobotę Sieradz
Jacek Sasin podkreślił, że celem spotkań w ramach cyklu "Polska jest jedna", jest przedstawienie nowych propozycji dla Polaków oraz wysłuchanie opinii na temat dzisiejszej sytuacji w Polsce.

Czytaj także

Komentarze (49)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sieradzanin (gość)

Ja zawsze głosowałem za PO, więcej tego nie zrobię. Jakby PiSu nie krytykować, bo też błędy popełniają (ale szybko je naprawiają i wyciągają wnioski) i wychodzą z jakimiś propozycjami. Mam dość programu "trzeba odsunąć pis od władzy", tego już się słuchać nie chce (PO, Nowoczesna, KODy, Czarne Protesty itp., itd.). Nic polakom nie proponują tylko bełkot polityczny, wszystko "be". Byłem na tym spotkaniu i ani razu nie padło PO w przeciwieństwie do spotkań opozycji. Żal, bo polska potrzebuje dobrych i mądrych elit politycznych.

iwona (gość)

Tak ta rozmarynowska rządzi że jeszcze trochę i będzie ona i państwo gotkowice w pis , a ludzi z wartościami pisowskimi pół miasta

a taki pisowaty (gość)

a radnego Męcwala z PIS nie widziałem ,muchą nie szpanował i,pewnie w nowym mieszkanku siedział i nowościa się napawał.

rozczarowana (gość)

wstyd za was, tyle hejtu wylać - smutne życie w tym mieście mamy właśnie przez was - pieniaczy, co żadnej inicjatywy, żadnej aktywności tylko takie szambo sobą reprezentują. wstyd!!!

as (gość)

Ale poziom dyskusji, co z wami ludzie, skąd was tyle nienawiści do innych. Myślicie, że u góry niezależnie z jakiego ugrupowania coś się zmieni bo wy ty sobie naubliżacie! Szanujmy się i nie dajmy się sterować (podkreślę niezależnie kto u góry rządzi). Spotkanie ok, fajne propozycje czekamy za szczegółami.

priorytety (gość)

dla PIS pierszeństwo przed niepełnosprawnymi maja ks RYDZYK, CZARTORYSCY,PREMIE DLA MINISTRÓW ,gabinety polityczne a jak zostanie jakiś grosz to się rzuci niepełnosprawnym za jakiś czas

prawda (gość)

Przypomnijmy: Sasin to ten, który z innym pracownikiem ówczesnej Kancelarii Prezydenta umieścił w jednym samolocie tych wszystkich dowódców, szefów różnych instytucji itp. I ten koleś, który według mnie jako jeden z pierwszych urzędników powinien znaleźć się na ławie oskarżonych, śmie oskarżać innych? Zdumiewające

pamietamy (gość)

Sasin jakoś prędko zapomniał , kto był organizatorem tej eskapady ! W korespondencji kancelarii prezydenta wyraźnie zaznaczono , żeby kancelaria premiera nie wtrącała się do zorganizowania tej "wycieczki " bo oni się tym zajmą. " Profesjonaliści " się zajęli , a efekty zobaczyliśmy niebawem.

wyborca (gość)

Panie Prezydencie Pawle Osiewała.
Dobrze,że Pana nie było na spotkaniu a panem Sasinem.
Uratował Pan 6 głosów mojej rodziny.
Sześć głosów może zaważyć na pana zwycięstwie w wyborach prezydenckich.

ANTY (gość)

Smutno mi bardzo ,że piękna sala koncertowa jest wykorzystywana do celów politycznych - propagandowych .
Po 100 kroć wstyd.
Wstyd panie dyrektorze.