Sieć sklepów Lidl wprowadza właśnie produkt na angielski rynek. Organiczne prosecco ma sprawić, że następnego dnia nie będziemy cierpieć z powodu kaca.

W jaki sposób ma działać taki trunek? Organiczne produkty muszą mieć mniejszą zawartość siarczynów w składzie. Kiedy normalne wino posiada ich kilkaset (wówczas może być dłużej świeże), prosecco z Lidla w nowej wersji ma mieć ich zaledwie kilkanaście lub maksymalnie kilkadziesiąt.

Poza tym do produkcji takiego alkoholu używana jest woda z recyclingu i mniejsza ilość środków chemicznych.

Produkt pojawił się na brytyjskich półkach 12 października. Kolejna partia będzie dostępna w sklepach 30 listopada 2017. Butelka kosztuje 8 funtów. Dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują takiego produktu w Polsce przypominamy, że mimo mniejszej zawartości chemikaliów, sekret "braku kaca" tkwi nadal w umiarze.


Zobaczcie też: Cudowny lek na kaca powstał w Warszawie. W sprzedaży jeszcze w tym roku?


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!