III liga: Przerwany mecz w Sieradzu. Polonia mistrzem III ligi(WYNIKI)

Warta Sieradz gra z Bronią Radom
Warta Sieradz gra z Bronią Radom Fot. Dariusz Piekarczyk
III liga: Mecz przegranych w Aleksandrowie. Na środę (1 czerwca) zaplanowano osiem meczów 33. kolejki (przedostatnia) III ligi łódzko-mazowieckiej. W rozegranym we wtorek meczu ŁKS Łódź przegrał, na swoim boisku, ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (1:1). Na bieżąco podajemy wyniki meczów. Obszernie piszemy w czwartkowym "Dzienniku Łódzkim"

III liga: Mecz przegranych w Aleksandrowie
Wtorek:
ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (1:1).
Środa:
Warta Sieradz - Broń Radom - mecz przerwany około 40 minuty, przy stanie 0:1, z powodu potężnej nawałnicy z wyładowaniami atmosferycznymi, która przeszła nad Sieradzem.Mecz ma być dokończony we czwartek (2 czerwca) od 50 minuty. Początek o godz. 19.
Pelikan Łowicz - Warta Działoszyn 2:0,
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 1:4 (1:2),
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:2 (0:1).
Start Otwock - Termy Ner Poddębice 0:0,
Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 1:1,
Oskar Przysucha - Błękitni Raciąż 0:5 (0:4),
Sokół Aleksandrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0.