Polacy jadą do Rosji! Niestety, jest też zła wiadomość - wraz z końcem eliminacji do mundialu na kilka miesięcy stracimy możliwość wysłuchiwania komentatorskich perełek Tomasza Hajty. Na pocieszenie zebraliśmy dla Was jego najlepsze dzieła!


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Nie zdiwiony (gość)

Tomasz Hajto - masakra, "jest też zła wiadomość - wraz z końcem eliminacji do mundialu na kilka miesięcy stracimy możliwość wysłuchiwania komentatorskich perełek Tomasza Hajty" i całe szczęście. "Perełki" typu uczyłem Pazdana - dno, a wczorajszy komentarz przy stanie 2:0 to jakby czekał na celebrycki bankiet (wielka przyjemność świętować wyjazd do Rosji) a próżniej głupia gadka o piekle i po 4 minutach o niebie. Ani piłkarz ani komentator. Wielką przyjemność odczuwałem wyłączając głos.