III liga: Warta Sieradz - Omega Kleszczów 0:2 (ZDJĘCIA)

Warta Sieradz - Omega Kleszczów 0:2
Warta Sieradz - Omega Kleszczów 0:2 Fot. Dariusz Piekarczyk
III liga: Warta Sieradz - Omega Kleszczów 0:2. Biało-zieloni przegrali drugi w tym sezonie mecz ligowy. Ulegli w sobotę, na swoim boisku, Omedze Kleszczów 0:2 (0:2). Jeśli w niedzielę Lechia Tomaszów pokona Mechanika Radomsko, to zostanie nowym liderem tabeli.

III liga: Warta Sieradz - Omega Kleszczów 0:2

To był najgorszy mecz zespołu trenera Bogdana Jóźwiaka w tym sezonie. Omega wygrał zasłużenie. Pierwszy gol padł już w 7 minucie, a zdobył go Jakub Rozwandowicz silnym strzałem z najbliższej odległości, po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po stracie gola nadal Omega była zespołem lepszym. Warta nie miała pomysłu na sforsowanie poprawnie grającej defensywy gości. Tuż przed przerwą, najniższy w zespole Omegi Hubert Robaszek (brat Wojciecha, który jest trenerem ŁKS Łódź) strzałem głową pokonał Kamila Adamka.
Pierwsza akcja Warty po przerwie mogła przynieść gola, ale Marcin Kobierski trafił w boczną siatkę. Potem niewielu działo się ciekawego. Warta straciła nie tylko punkty, ale też dwóch piłkarzy. Kontuzji doznali bramkarz Kamil Adamek i Przemysław Różycki. Ten drugi po faulu jednego z graczy Omegi. Dodajmy, że zawody prowadził, przeciętnie, Marcin Paraszkiewicz.
Dodajmy, że był to trzeci mecz Warty z Omegą na sieradzkim stadionie w III lidze. Warta ani raz nie wygrała. Jedno spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Dwukrotnie wygrała Omega (1:0 i 2:0).