Festyn charytatywny przy "Dziesiątce". Festyn charytatywny na rzecz sieradzkiego hospicjum odbył się w sobotę na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu.

Festyn charytatywny przy "Dziesiątce"
Festyn zorganizowano pod hasłem „Życie tylko dla siebie nie jest warte przeżycia”. Na wszystkich którzy przyszli na boisko przy "Dziesiątce" czekało mnóstwo atrakcji.
Organizatorzy festynu to Centrum Inicjatyw Społeczno Gospodarczych w Sieradzu oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

alek (gość)

Do Ali. Pan Armanowski, ot taki mały Pokorny człowieczek Ale co tam robi prezydent Osiewała , nie mówię wśród ludzi ale państwa G.Brawo panie Osiewała ,brawo , byle tak dalej.

Rodzina na swoim (gość)

FESTYN ORGANIZOWAŁO CENTRUM INICJATYW SPOŁECZNO GOSPODARCZYCH I DYREKCJA SZKOŁY NR 10.PREZESEM STOWARZYSZENIA JEST KAZIMIERA GOTKOWICZ ,CZŁONKIEM ZARZĄDU JACEK GOTKOWICZ A DYREKTOREM SZKOŁY - UWAGA - KAZIMIERA GOTKOWICZ.. I CO WY NATO