Dzień Babci i Dziadka w sieradzkim teatrze. Maluchy z Przedszkola nr 5 im. Misia Uszatka w Sieradzu zaprosiły swoje babcie i dziadków na występ. Odbył się on w Teatrze Miejskim. Przedszkolaki tańczyły i śpiewały. Wystawiły bajkę "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Maluchy z Przedszkola nr 5 w Sieradzu zaprosiły swoje babcie i dziadków na występ. Odbył sie on w Teatrze Miejskim.

Widownia zapełniła się całkowicie. Przedszkolaki tańczyły i śpiewały. Została wystawiona także bajka "Królewna Śnieżka i

siedmiu krasnoludków". Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rodzic (gość)

Jako rodzic pytam redakcję dlaczego nie pokazujecie wszystkich przedszkoli które was zapraszają na swoje imprezy.Chętnie też pochwaliła bym się swoim znajomym uroczystością świąteczną, która odbyła w Teatrze Miejskim zorganizowane przez przedszkole nr 6 z udziałem mojego dziecka. Wiadomości są przecież dla wszystkich!!!