Dziecięcy bal karnawałowy w Chojnem Dziecięcy bal karnawałowy w Chojnem

Dziecięcy bal karnawałowy w Chojnem. W sobotę zapraszani są najmłodsi z całego sołectwa (© Dziecięcy bal karnawałowy w Chojnem)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziecięcy bal karnawałowy w Chojnem. Na zabawę karnawałową dla dzieci i młodzieży zaprasza mieszkańców sołectwa w sobotę 25 stycznia miejscowa jednostka OSP i Koło Gospodyń Wiejskich.

Dziecięcy bal karnawałowy w Chojnem. Zabawa odbędzie się w remizie w godz. 15-17 (dla uczestników w wieku 0-10 lat, pod opieką dorosłych) oraz w godz. 18-20 (dla uczestników w wieku 11-16 lat, udział za zgodą opiekunów). Organizatorzy zapowiadają wspólne tańce, konkursy i poczęstunek, który sponsoruje gmina Sieradz.

Rozmaitości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

_ (gość)

Pan Redaktor nie dodał, że jednym z współorganizatorów zabawy jest Wójt Gminy Sieradz. Szkoda, że Pan Wójt ogranicza działalność, głównie do jednej wioski . Teraz, nawet dzieci mogą się o tym przekonać.