Już za kilka dni, 4 listopada, rozpocznie się doroczne święto wszystkich Bohaterów Domu Leroy Merlin. Każdy z 58 sklepów sieci przygotował specjalny program, a w nim liczne atrakcje - konkursy z nagrodami, licytacje, prezentacje, niespodzianki dla dorosłych i dzieci. I spore obniżki cen!

Dni Bohatera Domu, 4-19 listopada 2017 r.W tych dniach, w sklepach znajdą się ciekawe i kuszące, przygotowane specjalnie z tej okazji, produkty po promocyjnych cenach. Na klientów będą czekać promocyjne ceny, niższe nawet o 30 proc, na wiele artykułów ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród.

Każdy z 58 sklepów Leroy Merlin w Polsce przygotował specjalny program, a w nim liczne atrakcje. Są wśród nich: konkursy z nagrodami, licytacje, prezentacje, niespodzianki dla dorosłych i dzieci. W sklepach znajdą się także ciekawe i kuszące, przygotowane specjalnie z tej okazji, produkty po promocyjnych cenach.

Po raz kolejny Dni Bohatera Domu odbywają się w piłkarskiej atmosferze i aranżacji. Gości odwiedzających sklepy Leroy Merlin powitają biało-czerwono-zielone barwy, zabawy i konkursy związane z piłką nożną.

W programie między innymi:

Oferta produktów przygotowanych specjalnie z okazji Dni Bohatera Domu dostępna wyłącznie w sklepach Leroy Merlin. Promocyjne ceny, niższe nawet o 30 proc., na wiele artykułów ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród. Warto zwrócić uwagę, że asortyment sklepów obejmuje ok. 100.000 produktów niezbędnych do budowy, modernizacji czy wyposażenia domu, z czego kilkanaście tysięcy jest dostępnych wyłącznie w Leroy Merlin. Każdy ma więc szansę znaleźć coś dla siebie.

Konkursy z nagrodami: Pokaż jak się bawisz podczas Dni Bohatera Domu oraz „Dekoruj i wygraj”

Loteria „Maluj i wygraj”: kup 2,5 l kolorowej farby Dulux. Wygraj karty podarunkowe na zakupy w Leroy Merlin. Codziennie do wygrania 1 karta podarunkowa o wartości 5000 zł i 50 kart o wartości 100 zł.

Wystawy najpiękniejszych storczyków w przeróżnych odmianach i kolorach. Wielbiciele orchidei będą mogli nie tylko je podziwiać i kupić, także dowiedzieć się, jak pielęgnować kwiaty, aby cieszyły oko jak najdłużej. Mogą też wziąć udział w konkursie fotograficznym „Pokochaj storczyki”.

Ponadto specjalne oferty w sklepie internetowym Leroy Merlin. Promocyjne ceny na zestawy mebli kuchennych, podłogi, produkty sanitarne, glazurę, narzędzia i akcesoria. Dostawa za 0 zł do paczkomatów Inpost (przy zamówieniu powyżej 49 zł.)

Szczegółowy program Dni Bohatera Domu znajduje się na www.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie.

Dom

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bohater (gość)

A ja jestem bohaterem dla mojej żony , mimo jej sprzeciwu przy odbiorze nowego mieszkania uparłem się na niezależną od naszego dewelopera firmę do odbioru technicznego mieszkania, okazało się to dobrą inwestycją, ponieważ usterek było bez liku, mimo że że mieszkam w Krakowie zdecydowałem się na firmę z Łodzi www.lodz.przeglady-budowlane24.pl ,przecież żyjemy w erze globalizacji.

Lukasz (gość) (MYSLĄCY)

Czyli gdzie kupujesz? Brico? Francja, Auchan? Francja, Lidl? Niemcy, Biedronka? Portugalia, Netto?Niemcy, Tesco? WB, Latasz Ryanair? Irlandia, chodzisz w butach Nike? Adidas? Mniej hipokryzji bo nawet pisząc ten tekst to piszesz na sprzecie zaprojektowanym i wyprodukowanym poza granicami PL. Zyjemy w swiecie globalizacji chcesz czy nie, jesli ci sie nie podoba to zapraszam w bieszczady (wykupione przez Niemców)

Nowosolanin (gość)

A kto ogłosi dni bohatera lasu ? Asp.szt. Robert K od wielu lat patroluje okoliczne lasy i poza tym że miło spędza czas z mężatkami i nie tylko z nimi , to nikt go nie wspomina . Chociaż policja docenia jego zasługi na służbie i nagradza go jak tylko może .

jaabudnek (gość)

obsługa masakra. każdy odsyła do innego działu. nikt nie wie o co chodzi.

zakupy zrobiłem w brico na fieldorfa i jeszcze dostałem rabat. polecam. jaabudnek

MYSLĄCY (gość)

TO FRANCUSKI MARKET. Holland mówił, że "straciliśmy okazję aby siedzieć cicho" a Macron walczy z Polska jak może. Skoro chce dokopać polskim firmom w Europie niech sobie zabierze swoje markety z Polski. Pomnik naszego Papieża, z którego chcą usunąć krzyż jest też we Francji. Jak nie kupuję niczego francuskiego i nigdy we francuskim sklepie w ramach podziękowania za postawę wyżej wymienionych. KIJ MA DWA KOŃCE SZANOWNE FRANCUZIKI.